Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

neljapäev 07. mai 2015 22:44 Vanus: 3 aastat

Mürakarukooli laulud on kodused

13. mail kogunesid Mürakarukooli 1,5-4 aasta vanused poisid-tüdrukud keskraamatukogu saali mängima. Koos emade ja isadega lauldi koduseid laule, õpiti uusi sõnu ja samme.

Õpetaja Katrin Hildunen-Alvelal oli mürakarude jaoks kaasa võetud mitmeid üllatusi. Nii sai koos mõelda ja mõistatada. Äraarvamist vajavaid asju tuli välja pilli seest ja  seljakotist. Tehti häält ja oldi päris tasa, joosti ruttu ja istuti ilma suure rututa. Mürakarukoolis hindeid ei panda, igaüks saab omas rütmis osavamaks.
Korvist leidsid mürakarud vaatamiseks raamatuid. Lastest ja nende vanematest rääkivate laulumängude juurde sobib hästi Kätlin Vainola ja Kertu Sillaste lugu "Kus on armastus?" ja Aino Perviku ning Catherine Zaripi "Rändav kassiemme".