Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

kolmapäev 23. märts 2016 10:29 Vanus: 2 aastat

Mürakarukooli laulul on pikad kõrvad

Kolmapäeval, 30. märtsil kell 11.00 ootab keskraamatukogu kõiki 1,5-4 aasta vanuseid poisse-tüdrukuid koos oma vanematega Mürakarukooli kevadisi sõnu ja samme harjutama.

Meelde tuletatakse käemängud ja liikumisrütmid. Tutvust tehakse lauluga, mille seest jänese pikad kõrvad välja paistavad. Seljakotist leitakse üllatusi ja raamatukorvist raamatuid.  Põnevat kaasaelmist pakub Ellen Niidu kirjutatud ja Anne Linnamägi piltidega illustreeritud lugu jänesepojast, kes kuidagi magama ei taha jääda. Aga ette lugeda või koju kaasa valida võib ka Hilli Ranna uue vihmaraamatu, kus Nipsuteraks hüütud tüdruk kõik vihmad ilusasti ära on nummerdanud.
Mürakarukoolis õppemaksu ei ole. Keskraamatukogu esimese korruse saalis toimuvasse tundi tasuks kaasa võtta vaid vahetusjalstsid.