Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

kolmapäev 21. oktoober 2015 16:16 Vanus: 2 aastat

Mürakarukoolis harjutatakse lendamist

Kolmapäeval, 4. novembril kell 11.00 ootab Mürakarukool kõiki 1,5-4 aasta vanuseid poisse-tüdrukuid Keskraamatukogu saali laulumänge õppima. Kaasa tasuks võtta ka emad-isad, vanaemad-vanaisad.

Mürakarukooli õpetaja kutsub kogu selle koolitäie suuri ja väikseid rütmisalme, pillimängu ja liikumisharjutusi tegema. Üheskoos on tore ennast soojamaareisile minevaks kureks mõelda ja pisut lendamist harjutada. Või mängult nokka plagistada.
Laulmata ei jää ka karupere teretus- ja koogilaul. Selgeks saavad kurja ja sõbraliku ilma sõnad ning suures saalis on põnev kangapilve alla pugeda.
Pisipõnne ootab saalis raamatukorv papiraamatutega. Raamatukogumaja teiselt korruselt leiab palju lugusid, mida koduski hea edasi uurida.
Jutukarud lubavad oma mesitaru imetleda.  Sinna on nad igasugu roosasid asju kogunud. Ütleb ju Piret Raua raamatu pealkirigi - "Kõik võiks olla roosa!".