Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 25. aprillil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Vello Paluoja joonistatud portreed "Inimesi Pärnu ajaloos" I korruse galeriis;

Marge Nelgi illustratsioonid Mehis Heinsaare raamatule "Unistuste tappev kasvamine" trepigaleriis;

Merli Kasemetsa moevisandid "Värvide harmoonia" perioodikagaleriis;

Riina Georgi ja õpilaste keraamika (Pärnu Kunstikool) I korruse galeriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

kolmapäev 21. oktoober 2015 16:16 Vanus: 3 aastat

Mürakarukoolis harjutatakse lendamist

Kolmapäeval, 4. novembril kell 11.00 ootab Mürakarukool kõiki 1,5-4 aasta vanuseid poisse-tüdrukuid Keskraamatukogu saali laulumänge õppima. Kaasa tasuks võtta ka emad-isad, vanaemad-vanaisad.

Mürakarukooli õpetaja kutsub kogu selle koolitäie suuri ja väikseid rütmisalme, pillimängu ja liikumisharjutusi tegema. Üheskoos on tore ennast soojamaareisile minevaks kureks mõelda ja pisut lendamist harjutada. Või mängult nokka plagistada.
Laulmata ei jää ka karupere teretus- ja koogilaul. Selgeks saavad kurja ja sõbraliku ilma sõnad ning suures saalis on põnev kangapilve alla pugeda.
Pisipõnne ootab saalis raamatukorv papiraamatutega. Raamatukogumaja teiselt korruselt leiab palju lugusid, mida koduski hea edasi uurida.
Jutukarud lubavad oma mesitaru imetleda.  Sinna on nad igasugu roosasid asju kogunud. Ütleb ju Piret Raua raamatu pealkirigi - "Kõik võiks olla roosa!".