Lasteleht

neljapäev 20. september 2018 Muusikaelust Eestis kahe sajandi tagusel ajal

Neljapäeval,27. septembril kell 17.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis muusikaklubi hooaja avaloeng.


esmaspäev 17. september 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 26. septembril, 24. oktoobril ja 21. novembril individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


neljapäev 13. september 2018 Nahaarst Tiina Toomsoni loeng „Õnnelikuna oma nahas: naha tervisest ja kaitsmisest nahaarsti pilgu läbi“

Neljapäeval, 27. septembril kell 17.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu suures saalis teabetund elanikkonnale - nahaarst Tiina Toomsoni loeng „Õnnelikuna oma nahas: naha tervisest ja kaitsmisest nahaarsti pilgu läbi“. Tule kuulama!...


Näitused

Vaasa pensionäride fotoklubi sügisnäitus trepigaleriis; 

Fotonäitus "Norra värvid" I korruse galeriis;

"Türgi-Eesti sõprussuhted" perioodikagaleriis;

Pärlifantaasiad I korruse galeriis;

Merevaigus taimedest ehted I korruse galeriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

kolmapäev 21. oktoober 2015 16:16 Vanus: 3 aastat

Mürakarukoolis harjutatakse lendamist

Kolmapäeval, 4. novembril kell 11.00 ootab Mürakarukool kõiki 1,5-4 aasta vanuseid poisse-tüdrukuid Keskraamatukogu saali laulumänge õppima. Kaasa tasuks võtta ka emad-isad, vanaemad-vanaisad.

Mürakarukooli õpetaja kutsub kogu selle koolitäie suuri ja väikseid rütmisalme, pillimängu ja liikumisharjutusi tegema. Üheskoos on tore ennast soojamaareisile minevaks kureks mõelda ja pisut lendamist harjutada. Või mängult nokka plagistada.
Laulmata ei jää ka karupere teretus- ja koogilaul. Selgeks saavad kurja ja sõbraliku ilma sõnad ning suures saalis on põnev kangapilve alla pugeda.
Pisipõnne ootab saalis raamatukorv papiraamatutega. Raamatukogumaja teiselt korruselt leiab palju lugusid, mida koduski hea edasi uurida.
Jutukarud lubavad oma mesitaru imetleda.  Sinna on nad igasugu roosasid asju kogunud. Ütleb ju Piret Raua raamatu pealkirigi - "Kõik võiks olla roosa!".