Lasteleht

neljapäev 12. juuli 2018 Suvine otsimismäng kutsub Pärnut avastama

Tule Pärnu mängu mängima! Esmalt tuleb raamatukogu lasteosakonnast üles leida küsimused ja seejärel neile vastused nuputada. Kas küsitu ka tõele vastab, tasub üle kontrollida suvises Pärnus jalutades.


neljapäev 12. juuli 2018 Raamatukogude suvised lahtiolekuajad

1. juunist 31. augustini on Pärnu Keskraamatukogu (Akadeemia 3) avatud E-R 10-18, L 10-15; Ranna raamatukogu (Papiniidu 50) E-R 11-18; Rääma raamatukogu (Kaevu 27) T-R 11-18; L 10-15.


kolmapäev 30. mai 2018 Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi öömälukas

5. juunil toimus Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis traditsiooniline Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi öömälukas!


Näitused

Köitekunsti valiknäitus "Eesti kirjandus Eesti köites" I korruse galeriis;

Pärnu Kunstikooli täiskasvanute kursuslaste maalid I korruse galeriis;

100 hetke Eesti Vabariigi noorusajast sõnas ja pildis trepigaleriis;

Fotonäitus "Eesti-Läti-Leedu 100" perioodikagaleriis;

"Korruptsiooni mitu nägu" perioodikagaleriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

kolmapäev 21. oktoober 2015 16:16 Vanus: 3 aastat

Mürakarukoolis harjutatakse lendamist

Kolmapäeval, 4. novembril kell 11.00 ootab Mürakarukool kõiki 1,5-4 aasta vanuseid poisse-tüdrukuid Keskraamatukogu saali laulumänge õppima. Kaasa tasuks võtta ka emad-isad, vanaemad-vanaisad.

Mürakarukooli õpetaja kutsub kogu selle koolitäie suuri ja väikseid rütmisalme, pillimängu ja liikumisharjutusi tegema. Üheskoos on tore ennast soojamaareisile minevaks kureks mõelda ja pisut lendamist harjutada. Või mängult nokka plagistada.
Laulmata ei jää ka karupere teretus- ja koogilaul. Selgeks saavad kurja ja sõbraliku ilma sõnad ning suures saalis on põnev kangapilve alla pugeda.
Pisipõnne ootab saalis raamatukorv papiraamatutega. Raamatukogumaja teiselt korruselt leiab palju lugusid, mida koduski hea edasi uurida.
Jutukarud lubavad oma mesitaru imetleda.  Sinna on nad igasugu roosasid asju kogunud. Ütleb ju Piret Raua raamatu pealkirigi - "Kõik võiks olla roosa!".