Lasteleht

kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


esmaspäev 08. jaanuar 2018 Pärnu Keskraamatukogu lõbus perepäev

Saame kokku 109 aastases raamatukogus! Sünnipäevakuu lõbus perepäev - laupäev koos hea tujuga: pilte, helisid, maitseid, kohtumisi ja isetegemise lusti! Tule 20. jaanuaril 2018. Kohtume raamatukogus!


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

reede 13. mai 2016 16:05 Vanus: 2 aastat

Mürakarukoolis helises suvekell

25. mail helises Mürakarukooli suvekell. Kohal olid need väikesed poisid ja tüdrukud, kes läbi sügise, talve ja kevade Keskraamatukogu saalis uusi tarkusi õppinud.

Koos õpetaja Katrin Hildunen-Alvelaga lauldi läbi armsaks saanud laulud ning tehti muusikat mitme erineva pilliga. Meelde tuletati näpu- ja liikumismängud ning loomingulised nipid-trikid, mis päeva rõõmsaks ja maailma põnevaks teevad.
Raamatukorvis leidus raamatuid, kust ka nõudliku maitsega pisipõnn vaatamisväärseid pilte-lugusid leiab. Lisaks sellele on teisel korrusel ootamas Jutukarude laev ja palju erinevaid raamatutegelasi igas mõõdus kaante vahel, nukkudena riiulitel piilumas ja eraldi piltidena värvimishuvilisi lapsi ootamas.
Mürakarukoolis õppemaksu ei ole. Hoogsate liikumise tarvis tasuks saali kaasa võtta  vahetusjalatsid.