Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

esmaspäev 28. detsember 2015 15:16 Vanus: 2 aastat

Mürakarukoolis kepsutasid julged jänesed

Mürakarukoolis said uuel aastal taas kokku pisipõnnid ja nende vanemad. 6. jaanuaril oli keskraamatukogu saal just selle kooli õpilaste tarvis patjadega täidetud. Laulumängud pooleteist kuni nelja aasta vanustele avastajatele tõi kaasa Mürakarukooli muusikaõpetaja, rõõmsad pildiraamatud valisid korvi raamatukoguhoidjad.

Mürakarutunnis kepsutsid hoogsalt ringi julged jänesed. Kartlikuma loomuga pikk-kõrvad jalutasid salakesi rahulikumas rütmis. Kellele uued sõnad, riimid ja viisid paremini meelde jäävad, see selgub ükskord hiljem. Üheskoos lauldi-tantsiti ka tuttavaid talvesõnu ja tuletati meelde meisterdamisnippe.
Veel sai tutvust teha uhiuue jäneseraamatuga. Kertu Sillaste imevahva lugu "Ei ole nii!" on saanud Aasta Rosina auhinna. See räägib väikeset jänesest, kes keset külma talve ükshaaval oma hirme ületab ja aina julgemaks muutub. Vastu suurt suve õpib ta selgeks elutarkuse: "Jänesed saavad alati hakkama!".
Mürakarukoolis õppemaksu ei ole ja kooliuksest võib sisse astuda kasvõi poole aasta pealt. Kaasa tasuks võtta vahetusjalatsid.