Lasteleht

reede 08. detsember 2017 Talvekontsert

Neljapäeval, 14. detsembril 17.30 olete oodatud raamatukogu suurde saali Pärnu muusikakooli rütmimuusikaosakonna talvekontserdile. Esinevad bändid ja solistid. Kohtume raamatukogus!


esmaspäev 27. november 2017 Raamatukogude lahtiolekuajad pühade ajal

Pärnu Keskraamatukogu (Akadeemia 3), Ranna raamatukogu (Papiniidu 50) ja Rääma raamatukogu (Kaevu 27) lahtiolekuajad jõulude ja aastavahetuse ajal: 23.-26.12 - suletud 30., 31.12 ja 1.01 - suletud Toredat pühade aega!


Näitused

Vivian Schotowsky hõbeehete näitusmüük I korruse galeriis;

Pärnu üldhariduskoolide 5.-12. klasside kunstikonkursil auhinnatud tööd trepigaleriis;

Anna Ahmatovale pühendatud näitus I korruse galeriis;

Vaasa õpilaste kunstinäitus perioodikagaleriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

neljapäev 05. jaanuar 2017 14:36 Vanus: 341 päeva

Mürakarukoolis lähevad sokid jalga ja tuttmüts pähe

Kolmapäeval, 11. jaanuaril kell 11.00 ootab Mürakarukool kõiki 1,5-4 aasta vanuseid poisse-tüdrukuid koos vanematega keskraamatukogu saali mängima. Uus aasta saab hoo sisse raamatuid uudistades, tuttmütsi pähe pannes ja üht unist viisi ümisedes.

Koos Mürakarukooli õpetaja Katrin Hildunen-Alvelaga õpitakse mürisevaid teresõnu ja vaikseid unesõnu, tantsitakse ja tembutatakse ning lauldakse ja lüüakse rütmi.
Raamatust "Mina olen terane laps" leiavad mürakarud porgandimustrilise teki all pikutava jänesepoja ja juustupildilise teki all noriseva hiirepoja ning mitu riietumiskunsti harjutavat karulast. Koju kaasa võib valida "Suure unejuturaamatu", kus toredat lugemist ja kaasakuulamist tervelt kaheksa jutu jagu.
Mürakarukoolis õppemaksu ei ole. Kaasa tasuks võtta vaid vahetusjalatsid.