Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

kolmapäev 13. jaanuar 2016 10:45 Vanus: 2 aastat

Mürakarukoolis lauldi müts pähe

20.jaanuaril kogunesid Mürakarukooli pooleteist kuni nelja aasta vanused lapsed ja nende vanemad. Üheskoos õpiti, kuidas müts pähe ja sall kaela laulda, sest väljas on lumine talv.

Koos õpetaja Katrin Hildunen-Alvelaga jäetakse meelde sõnu, harjutatakse käemänge, lennutatakse lumehelbeid ja isegi suusatatakse. Pillikotist tulevad välja pillid ja seljakotist talvised üllatused. Kõigile, kes vahepeal suuremaks kasvanud, lauldakse sünnipäevalaulu, mille juurde rohkesti lõbusaid hõikeid ja samme saab teha.
Pisipõnne on ootamas raamatukorv, kust põnevat vaatamist võib valida. Päris kindlasti saab uudistada Aino-Maija Metsola numbriraamatut. Marimekko disainer on seekord klappidega lasteraamatu valmis disaininud. Ja et oleks teada, mida mõtleb elust müts, on välja otsitud Heli Illipe-Sootaki ja Katrin Ehrlichi raamat "Kus on mütsil olla hea?".
Mürakarukoolis õppemaksu ei ole. Kaasa tasuks võtta vaid vahetusjalatsid.