Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 25. aprillil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Vello Paluoja joonistatud portreed "Inimesi Pärnu ajaloos" I korruse galeriis;

Marge Nelgi illustratsioonid Mehis Heinsaare raamatule "Unistuste tappev kasvamine" trepigaleriis;

Merli Kasemetsa moevisandid "Värvide harmoonia" perioodikagaleriis;

Riina Georgi ja õpilaste keraamika (Pärnu Kunstikool) I korruse galeriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

kolmapäev 13. jaanuar 2016 10:45 Vanus: 2 aastat

Mürakarukoolis lauldi müts pähe

20.jaanuaril kogunesid Mürakarukooli pooleteist kuni nelja aasta vanused lapsed ja nende vanemad. Üheskoos õpiti, kuidas müts pähe ja sall kaela laulda, sest väljas on lumine talv.

Koos õpetaja Katrin Hildunen-Alvelaga jäetakse meelde sõnu, harjutatakse käemänge, lennutatakse lumehelbeid ja isegi suusatatakse. Pillikotist tulevad välja pillid ja seljakotist talvised üllatused. Kõigile, kes vahepeal suuremaks kasvanud, lauldakse sünnipäevalaulu, mille juurde rohkesti lõbusaid hõikeid ja samme saab teha.
Pisipõnne on ootamas raamatukorv, kust põnevat vaatamist võib valida. Päris kindlasti saab uudistada Aino-Maija Metsola numbriraamatut. Marimekko disainer on seekord klappidega lasteraamatu valmis disaininud. Ja et oleks teada, mida mõtleb elust müts, on välja otsitud Heli Illipe-Sootaki ja Katrin Ehrlichi raamat "Kus on mütsil olla hea?".
Mürakarukoolis õppemaksu ei ole. Kaasa tasuks võtta vaid vahetusjalatsid.