Lasteleht

kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


esmaspäev 08. jaanuar 2018 Pärnu Keskraamatukogu lõbus perepäev

Saame kokku 109 aastases raamatukogus! Sünnipäevakuu lõbus perepäev - laupäev koos hea tujuga: pilte, helisid, maitseid, kohtumisi ja isetegemise lusti! Tule 20. jaanuaril 2018. Kohtume raamatukogus!


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

neljapäev 27. veebruar 2014 13:45 Vanus: 4 aastat

Mürakarukoolis lendasid linnud

5. märtsil kogunesid Keskraamatukogu Mürakarukoolis 1,5-4 aasta vanused lapsed koos vanemate ja vanavanematega laulumänge õppima.

Koos õpetaja Katrin Hildunen-Alvelaga mõistatati lindude hääli ja tehti lennuharjutusi. Välja sai sirutada nii näpud kui varbad ja lõbusa pooltunni lõpuks oli terve saal lendavaid mürakarusid täis. Aga proovida võis ka kurekõndi ja pardipaterdust.
Kaasa koduteele võeti uusi sõnu ja silpe. Et linnuriigi esindajad iseäranis head lauljad on, sai seekord kõrva taha panna pisikesi lauluviise ja ehk mõne linnukeelse lausegi.
Esimese korruse saalist ei puudunud ka raamatukorv pildirohkete lugudega ja peaaegu põnnipikkuse linnuraamatuga. Mürakarukoolis käimise eest tasu ei küsita, kaasa tasuks võtta vaid vahetusjalatsid.