Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

kolmapäev 04. mai 2016 13:39 Vanus: 2 aastat

Mürakarukoolis on kodused mängud

Kolmapäeval, 11. mail kutsub Mürakarukool mängima koduseid mänge. Keskraamatukogu suurde saali on oodatud kõik 1,5- 4 aasta vanused pisipõnnid ja nenda vanemad.

Lauluviisid jutustavad seekord emast, isast, õest ja vennast. Aga küllap lipsab käemängudesse ja liikumismustritesse ka loomi, pannkooke, tuulelohesid ja kaisuloomi. Tehakse muusikat ja hüpatakse õhku, ollakse tasa ja hõigatakse valjusti. Mürakarukoolis ei ole keegi liiga suur ega väike - lustida võivad nii pisipõnnid kui vanemad, vanavanematest rääkimata.
Ootamas on raamatukorv, kust oma käega vaatamist võib valida. Sealt leiab Koolibri kirjastuse raamatud "Päev meie kodus" ja "Aasta meie kodus", samuti Indrek Koffi ja Ulla Saare "Ilusti". Viimane on eluterve naljasoonega räägitud pildilugu kahest lapsest, kes ühel päeval kõik hästi ilusti teevad.
Mürakarukoolis õppemaksu ei ole. Kaasa tasuks võtta vaid vahetusjalatsid.