Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 25. aprillil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Vello Paluoja joonistatud portreed "Inimesi Pärnu ajaloos" I korruse galeriis;

Marge Nelgi illustratsioonid Mehis Heinsaare raamatule "Unistuste tappev kasvamine" trepigaleriis;

Merli Kasemetsa moevisandid "Värvide harmoonia" perioodikagaleriis;

Riina Georgi ja õpilaste keraamika (Pärnu Kunstikool) I korruse galeriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

kolmapäev 04. mai 2016 13:39 Vanus: 2 aastat

Mürakarukoolis on kodused mängud

Kolmapäeval, 11. mail kutsub Mürakarukool mängima koduseid mänge. Keskraamatukogu suurde saali on oodatud kõik 1,5- 4 aasta vanused pisipõnnid ja nenda vanemad.

Lauluviisid jutustavad seekord emast, isast, õest ja vennast. Aga küllap lipsab käemängudesse ja liikumismustritesse ka loomi, pannkooke, tuulelohesid ja kaisuloomi. Tehakse muusikat ja hüpatakse õhku, ollakse tasa ja hõigatakse valjusti. Mürakarukoolis ei ole keegi liiga suur ega väike - lustida võivad nii pisipõnnid kui vanemad, vanavanematest rääkimata.
Ootamas on raamatukorv, kust oma käega vaatamist võib valida. Sealt leiab Koolibri kirjastuse raamatud "Päev meie kodus" ja "Aasta meie kodus", samuti Indrek Koffi ja Ulla Saare "Ilusti". Viimane on eluterve naljasoonega räägitud pildilugu kahest lapsest, kes ühel päeval kõik hästi ilusti teevad.
Mürakarukoolis õppemaksu ei ole. Kaasa tasuks võtta vaid vahetusjalatsid.