Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

teisipäev 12. aprill 2016 10:30 Vanus: 2 aastat

Mürakarukoolis oli vihmatund

13. aprillil kogunesid keskraamatukogu Mürakarukooli 1,5-4 aasta vanused pisipõnnid koos vanematega vihmatundi laulma ja mängima.

Saali lendab vihmapilv, mis paneb lapsed lõbusalt liikuma. Uus käemäng aitab vihmapiiskadel tilkuda ja lompidesse voolata. Mõni üleannetu piisk hüppab ka nina otsa, et seal naljatilgaks hakata. Pillid teevad seekord väikesi sahinaid ja suuri krabinaid. Millise pilli võtab kaasa Mürakarukooli õpetaja ja millised üllatused tulevad välja seljakotist, see saab selgeks üheskoos vihmatunnis mängides.
Raamatukorvist võib igaüks oma käega toredat vaatamist valida. Lisaks uutele papiraamatutele leiab sealt ka M. Christina Butleri sõbraliku pildiraamatu "Üks vihmapäev" ja Milvi Panga luuletuste ning Viive Noore imekenade illustratsioonidega raamatu "See, kes lustib".
Mürakarukoolis õppemaksu ei ole. Kaasa tasuks võtta vaid vahetusjalatsid.