Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

kolmapäev 22. aprill 2015 14:04 Vanus: 3 aastat

Mürakarukoolis sumises

29. aprillil kogunesid Mürakarukooil oma 1,5-4 aasta vanuseid õppijad Keskraamatukogu looduspildiga saali. Seekord saadi tuttavaks erinevate sumistajate ja põristajatega. Aga laulu ja mängu sisse panemist väärisid pisitasa toimetavad kevadmutukadki.

Õpetaja Katrin Hildunen-Alvela kutsub poisid-tüdrukud koos oma vanematega lõbusaid tantsumänge harjutama. Nii jäävad uued sõnad paremini meelde. Mürakarukoolis tabab tarkus lapsi ka pilli mängides ja raamatutega sõprust luues.
Raamatukorvist leiab lisaks papist kaantega põnniraamatutele Eha Roosalu ja Katri Smiti looduseraamatu "Üle läve" ja kevadisi meisterdamisraamatuid. Lasteraamatuosakonnas võivad mürakarud uudistada, kes on peidus mesitaru sees. Näitus kannab pealkirja "Lendab ja sumiseb".
Koolis õppemaksu ei küsita. Oodatud on nii praegused, kui päris esimest korda tulevad pisipõnnid. Kaasa tasuks võtta vahetusjalatsid.