Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 25. aprillil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Vello Paluoja joonistatud portreed "Inimesi Pärnu ajaloos" I korruse galeriis;

Marge Nelgi illustratsioonid Mehis Heinsaare raamatule "Unistuste tappev kasvamine" trepigaleriis;

Merli Kasemetsa moevisandid "Värvide harmoonia" perioodikagaleriis;

Riina Georgi ja õpilaste keraamika (Pärnu Kunstikool) I korruse galeriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

kolmapäev 22. aprill 2015 14:04 Vanus: 3 aastat

Mürakarukoolis sumises

29. aprillil kogunesid Mürakarukooil oma 1,5-4 aasta vanuseid õppijad Keskraamatukogu looduspildiga saali. Seekord saadi tuttavaks erinevate sumistajate ja põristajatega. Aga laulu ja mängu sisse panemist väärisid pisitasa toimetavad kevadmutukadki.

Õpetaja Katrin Hildunen-Alvela kutsub poisid-tüdrukud koos oma vanematega lõbusaid tantsumänge harjutama. Nii jäävad uued sõnad paremini meelde. Mürakarukoolis tabab tarkus lapsi ka pilli mängides ja raamatutega sõprust luues.
Raamatukorvist leiab lisaks papist kaantega põnniraamatutele Eha Roosalu ja Katri Smiti looduseraamatu "Üle läve" ja kevadisi meisterdamisraamatuid. Lasteraamatuosakonnas võivad mürakarud uudistada, kes on peidus mesitaru sees. Näitus kannab pealkirja "Lendab ja sumiseb".
Koolis õppemaksu ei küsita. Oodatud on nii praegused, kui päris esimest korda tulevad pisipõnnid. Kaasa tasuks võtta vahetusjalatsid.