Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

kolmapäev 28. jaanuar 2015 14:17 Vanus: 3 aastat

Mürakarukool

4. veebruaril kogunesid Keskraamatukogu Mürakarukool kõiki pooleteist kuni nelja aasta vanused poisid-tüdrukud sõpradele tere ütlema ja uusi mänge õppima.

Üheskoos prooviti seada sõrmi sõnamängude rütmis ja liigutati jalgu pillimängu saatel. Laulumängudele lisasid seekord kõla ja värve õpetaja Katrin Hildunen-Alvela kitarrilood.
Mürakarukoolis saab selgeks, et sõber võib olla heleda tuka või musta lakaga, paksu kasuka või sileda nahaga ja päris kindlasti ka ilusa esikaane ja lugemist ootava sisuga.
Neid viimaseid võib raamatukorvist koju kaasa valida või juba koha peal mõne looga tutvust teha. Alexander Steffensmeieri poolt välja mõeldud lehm Liselotte on kohe valmis oma sõpru näitama ja peitust mängima. Sellel suurel loomal on kombeks koos teiste taluasukatega puu otsas kooki söömas käia.