Lasteleht

kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


esmaspäev 08. jaanuar 2018 Pärnu Keskraamatukogu lõbus perepäev

Saame kokku 109 aastases raamatukogus! Sünnipäevakuu lõbus perepäev - laupäev koos hea tujuga: pilte, helisid, maitseid, kohtumisi ja isetegemise lusti! Tule 20. jaanuaril 2018. Kohtume raamatukogus!


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

neljapäev 18. september 2014 10:53 Vanus: 3 aastat

Muusikaklubi "India: bambusflööt, ragad ja gurud. Indiast ja rahvamuusikast"

25. septembril rääkis Krista Citra Joonas Pärnu Keskraamatukogu suures saalis teemal "India: bambusflööt, ragad ja gurud. Indiast ja rahvamuusikast".

Aastatuhandete vanune kultuur Indias, mis on järjepidevalt tänasesse päeva kestnud, on üks ainulaadseid maailmas. Üheltpoolt kauge ja eksootiline, on selles ometi midagi selgelt äratuntavalt ürgset ja omast. Võib märgata sügavaid seoseid meie oma regilaulugagi. Räägime  muusika ajaloolis-kultuurilisest taustast, india ragadest ja mängime ka pilli.
Krista Citra Joonas on Eestist pärit muusik, kelle põhipilliks on saanud Indiast pärit bambusflööt bansuri. Õppinud õhtumaade klassikalist muusikat Eesti ja Šveitsi Muusikaakadeemiates, siis pöördunud Hommikumaadesse. Krista Citra õpib  juba kümmekond aastat india klassikalist muusikat Mumbais, Pandit Hariprasad Chaurasia juures. Mänginud koos mitmete tuntud muusikutega nii Eestis kui mujal ilmas, nii läänelikku saksofoni kui idamaist bansurit.