Lasteleht

reede 08. detsember 2017 Talvekontsert

Neljapäeval, 14. detsembril 17.30 olete oodatud raamatukogu suurde saali Pärnu muusikakooli rütmimuusikaosakonna talvekontserdile. Esinevad bändid ja solistid. Kohtume raamatukogus!


esmaspäev 27. november 2017 Raamatukogude lahtiolekuajad pühade ajal

Pärnu Keskraamatukogu (Akadeemia 3), Ranna raamatukogu (Papiniidu 50) ja Rääma raamatukogu (Kaevu 27) lahtiolekuajad jõulude ja aastavahetuse ajal: 23.-26.12 - suletud 30., 31.12 ja 1.01 - suletud Toredat pühade aega!


Näitused

Vivian Schotowsky hõbeehete näitusmüük I korruse galeriis;

Pärnu üldhariduskoolide 5.-12. klasside kunstikonkursil auhinnatud tööd trepigaleriis;

Anna Ahmatovale pühendatud näitus I korruse galeriis;

Vaasa õpilaste kunstinäitus perioodikagaleriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

neljapäev 19. oktoober 2017 13:19 Vanus: 54 päeva

Muusikalinn Viin

26. ooktoobril jutustas Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Viini linna muusikaloost dirigent ja diplomaat Eero Raun.

Viin on linn, mille elutukseid ja identiteeti mõjutab ja määrab muusika – rohkem kui ühegi teise suurlinna puhul. Viinis on Riigiooper ja muusikaliteatrid, Filharmoonikud ja muuseumid. Viinis elasid ja lõid muusikat Mozart ja Beethoven, Straussid ja Mahler. Viinis on alati olnud veini ja laululusti.

Eero Raun (1971) on hariduselt dirigent ja diplomaat. Juhtinud inimesi ja telesaateid, juhatanud ühinguid, koore ja konverentse. Korraldanud festivale ja riigivisiite. Praegu aitab Eesti ettevõtetel eksporditulu kasvatada. Üle 20 aasta on Eero Raun kommenteerinud Viini Filharmoonikute uusaastakontserdi teleülekannet Eesti Televisioonis.