Lasteleht

reede 08. detsember 2017 Talvekontsert

Neljapäeval, 14. detsembril 17.30 olete oodatud raamatukogu suurde saali Pärnu muusikakooli rütmimuusikaosakonna talvekontserdile. Esinevad bändid ja solistid. Kohtume raamatukogus!


esmaspäev 27. november 2017 Raamatukogude lahtiolekuajad pühade ajal

Pärnu Keskraamatukogu (Akadeemia 3), Ranna raamatukogu (Papiniidu 50) ja Rääma raamatukogu (Kaevu 27) lahtiolekuajad jõulude ja aastavahetuse ajal: 23.-26.12 - suletud 30., 31.12 ja 1.01 - suletud Toredat pühade aega!


Näitused

Vivian Schotowsky hõbeehete näitusmüük I korruse galeriis;

Pärnu üldhariduskoolide 5.-12. klasside kunstikonkursil auhinnatud tööd trepigaleriis;

Anna Ahmatovale pühendatud näitus I korruse galeriis;

Vaasa õpilaste kunstinäitus perioodikagaleriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

kolmapäev 08. veebruar 2017 16:48 Vanus: 307 päeva

Muusikuna Austraalias - Fred Rõigas

16. veebruaril rääkis muusik, laulukirjutaja ja muusikaõpetaja Fred Rõigas Pärnu Keskraamatukogu suures saalis lähemalt Austraaliast, sealsest muusikakultuurist, aborigeenidest, didgeridoost. Samuti oli juttu aasta pikkusest rännakust ning loomingust, mis seal maal sündis ning sellest, mida päikeseline Austraalia talle andis.

Pärnust pärit Fred Rõigas on  Fred on õppinud pop/jazz laulmist nii G. Otsa nimelises muusikakoolis kui ka WAF laulukoolis, ta on lõpetanud Eesti Teatri- ja Muusikaakadeemia koolimuusika eriala. 2014. aastal jättis Fred kogu siinse elu ja võttis aja maha, et minna teise maakera otsa - Austraaliasse. Täna töötab Fred muusikaõpetajana Gustav Adolfi Gümnaasiumis. Tema lavakarjäär sai alguse ansambel Greip koosseisus, hetkel musitseerib ta vokaalansambli Others koosseisus.