Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

laupäev 26. jaanuar 2008 15:33 Vanus: 10 aastat

Nukitsa konkurss kogub laste hääli

Juba üheksandat korda saavad lapsed Pärnu Keskraamatukogu lasteosakonnas osa võtta Nukitsa konkursi hääletusest ja valida välja parim eesti lastekirjanik ja lateraamatuillustraator.

Eesti Lastekirjanduse Keskuse poolt algatatud ja paljude teiste raamatukogude kaasabil toimuv konkurss toob laste ette vormilt värvikireva ja sisult põneva raamatuvaliku kust kõige-kõige parema, selle päris oma lemmiku, väljavalimine päris raskeks, ent meeliköitvaks tegevuseks võib osutuda.

Seekord vaetakse 2006. ja 2007. aastal ilmunud algupärase lastekirjanduse esmatrükke. Hindama ja häält andma oodatakse kõiki kuni 16-aastasi lapsi ja noori. Väljaspool põhikonkurssi on oodatud ka kõik täiskasvanud lastekirjanduse huvilised.

Raamatuid vaatama ja lemmikut valima saab tulla kuni 20. veebruarini. Raamatuvaliku koos sinna juurde kuuluva hääletuskastiga leiab tulija üles lasteosakonnast kuhu näitavad teed trepi otsas istuvad Sipsikud.

IX Nukitsa konkursi pidulik lõppüritus toimub 5. aprillil Eesti Lastekirjanduse Keskuses, kuhu kutsutakse lisaks auhinnasaajatest kirjanikele ja kunstnikele ka 70 hääletuses osalenud last üle terve Eesti. Kes need just täpselt on, selle selgitab välja loos nagu ka selle kelle kätte satuvad Pärnu Keskraamatukogu lasteosakonna poolt välja pandud auhinnad.