Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

kolmapäev 21. jaanuar 2015 15:28 Vanus: 3 aastat

Nutimäng 5. klasside õpilastele

17.02 kell 13.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu ja Pärnu Muuseumi koostöömäng linna ja maakonna koolide 5. klassidele. Igast klassist on osalema oodatud üks 4-liikmeline võistkond.

Juhend: mängus osalevad kõikide koolide 5. klasside võistkonnad (4 õpilast igas). Osa võistkondi alustab raamatukogus ja teine muuseumis ning seejärel toimub vahetus. Nii raamatukogus kui muuseumis otsitakse lahendusi etteantud ülesannetele. Peale vastuste jahtimist raamatukogu teavikutest ja museaalidemerest kogunetakse raamatukogu suurde saali, kus saab alguse online viktoriin nutiseadmetega (iga võistkonna peale peab olema kaasa võetud üks nutiseade). Küsimused puudutavad vastuseid, mis said leitud ennist raamatukogus ja muuseumis. Võitja selgub kohe viktoriini lõppedes.
Registreerumistähtaeg on 10. veebruar, registreeruda palume krista(at)pkr.ee.