Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

esmaspäev 14. aprill 2008 10:53 Vanus: 10 aastat

Õdus õhtupoolik rahvamuusik Olavi Kõrrega

18. aprillil jutustas Olavi Kõrre Pärnu Keskraamatukogu muusikaosakonnas (3. korrus) huvilistele oma tegemistest ning esitas erinevate rahvaste muusikat.

Olavi Kõrre on laiemalt tuntud ansamblitest Zorbas ning Kiigelaulukuuik. Paljud festivalid ja rahvapeod ei möödu Olavi Kõrre pillimänguta. Olavi Kõrre on lõpetanud Otsa-nim. Muusikakooli estraadikitarri eriala ja õppinud TÜ Viljandi Kultuuriakadeemias rahvamuusikat.

Tuntust on ta kogunud ka musitseerides koos Kihnu rahvalauliku Järsumäe Virve, Anu Tauli, Astrid Böningu, Aivar Teppoga. Olavi Kõrre osalusel sissemängitud CD-plaate nii kreeka kui eesti rahvamuusikaga leidub paljude muusikasõprade kodudes. Põlise pärnakana on tegus muusik juba mõnda aega õpetanud nii linnas kui maakonnas erinevaid pille mängima ning seltskonnatantse. Eelmisel sügisel pälvis Olavi Kõrre tiitli "Pärnumaa särainimene“.