Lasteleht

kolmapäev 30. mai 2018 Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi öömälukas

5. juunil toimus Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis traditsiooniline Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi öömälukas!


teisipäev 15. mai 2018 Raamatu "Meie magusameistrid ehk šokolaad südamest" esitlus

30. mail toimus Pärnu Keskraamatukogu suures saalis pärnaka Hedda Peet'i vastvalminud raamatu "Meie magusameistrid ehk šokolaad südamest" esitlus.


teisipäev 15. mai 2018 Pärnu Ülejõe Põhikooli kevadkontsert

23. mail esinesid Pärnu Keskraamatukogu suures saalis Pärnu Ülejõe Põhikooli poistekoor, solistid ja ansamblid. Kontsert on tasuta.


Näitused

"Paul Keres - malesuurmeister Pärnust" I korruse galeriis;

Fotonäitus "Minu sini-must-valge elu" trepigaleriis;

Fotonäitus "Minu õpetajad" perioodikagaleriis;

Fotonäitus "Eesti-Läti-Leedu 100" perioodikagaleriis;

"Korruptsiooni mitu nägu" perioodikagaleriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

esmaspäev 07. mai 2012 09:25 Vanus: 6 aastat

Oma ema on igal mürakarul

9. mail kell 11.00 kutsub Pärnu Keskraamatukogu lasteosakond kõiki pooleteist kuni nelja aasta vanuseid poisse-tüdrukuid ühes vanematega käemänge mängima, laulma, liikuma ja raamatuid vaatama.

Arvult viiendas Mürakarukoolis tuletatakse koos õpetaja Katrin Hilduneniga meelde märtsis ja aprillis õpitud laule. Tulemas on emadepäev ja oma ema on ju igal mürakarul, linnul ja kalalgi. Oodatud on kõik needki mürakarud, kes sellisest koolist alles esimest korda kuulevad ja kaasa lüüa tahavad.
Pärast Mürakarukooli tegusat pooltundi oodatakse raamatuhuvilisi, kel veel jaksu vaadata, teise korruse raamatumaailma, aga papist põnniraamatuid võib leida ja koju laenutada saali toodud raamatukorvistki.
Mürakarukoolis käimise eest raha ei küsita. Et raamatukogu padjavarud ei ammenduks, võib esimese korruse saali kaasa võtta oma teki, padja või istumismati.