Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 21. ja 28. märtsil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Puutöönäitus "Kännukrati kausid"korruse galeriis;

Anne Tootma akvarellid "Valguses" I korruse galeriis;

Õpilaste kollaažid "Unistused" perioodikagaleriis;

Vanalinna põhikooliõpilaste kollaažid "Sotsiaalkriitiline" trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

esmaspäev 07. mai 2012 09:25 Vanus: 6 aastat

Oma ema on igal mürakarul

9. mail kell 11.00 kutsub Pärnu Keskraamatukogu lasteosakond kõiki pooleteist kuni nelja aasta vanuseid poisse-tüdrukuid ühes vanematega käemänge mängima, laulma, liikuma ja raamatuid vaatama.

Arvult viiendas Mürakarukoolis tuletatakse koos õpetaja Katrin Hilduneniga meelde märtsis ja aprillis õpitud laule. Tulemas on emadepäev ja oma ema on ju igal mürakarul, linnul ja kalalgi. Oodatud on kõik needki mürakarud, kes sellisest koolist alles esimest korda kuulevad ja kaasa lüüa tahavad.
Pärast Mürakarukooli tegusat pooltundi oodatakse raamatuhuvilisi, kel veel jaksu vaadata, teise korruse raamatumaailma, aga papist põnniraamatuid võib leida ja koju laenutada saali toodud raamatukorvistki.
Mürakarukoolis käimise eest raha ei küsita. Et raamatukogu padjavarud ei ammenduks, võib esimese korruse saali kaasa võtta oma teki, padja või istumismati.