Lasteleht

neljapäev 20. september 2018 Muusikaelust Eestis kahe sajandi tagusel ajal

Neljapäeval,27. septembril kell 17.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis muusikaklubi hooaja avaloeng.


esmaspäev 17. september 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 26. septembril, 24. oktoobril ja 21. novembril individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


neljapäev 13. september 2018 Nahaarst Tiina Toomsoni loeng „Õnnelikuna oma nahas: naha tervisest ja kaitsmisest nahaarsti pilgu läbi“

Neljapäeval, 27. septembril kell 17.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu suures saalis teabetund elanikkonnale - nahaarst Tiina Toomsoni loeng „Õnnelikuna oma nahas: naha tervisest ja kaitsmisest nahaarsti pilgu läbi“. Tule kuulama!...


Näitused

Vaasa pensionäride fotoklubi sügisnäitus trepigaleriis; 

Fotonäitus "Norra värvid" I korruse galeriis;

"Türgi-Eesti sõprussuhted" perioodikagaleriis;

Pärlifantaasiad I korruse galeriis;

Merevaigus taimedest ehted I korruse galeriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

teisipäev 01. november 2005 10:55 Vanus: 13 aastat

Pärnu keskraamatukogus tunnustati seitsmendat korda Aasta Raamatukoguhoidjaid

Sellel aastal said Aasta Raamatukoguhoidjaks 2005 Hiie Piirsalu Vändra raamatukogust ja Ene Roost Pärnu keskraamatukogust.

Hiie Piirsalu on kauaaegne Vändra raamatukogu juhataja ja aktiivne alevi kultuurielus kaasalööja. Sel aastal tähistas Vändra alev esmamainimise 480. aastapäeva.Päevade kordaminekule aitas kaasa ka Hiie Piirsalu.

Tema suureks harrastuseks on Vändra alevi ajaloo talletamine ja kogutu kõigile huvilistele kättesaadavaks tegemine. Aastaid koostab Hiie albumeid ja mappe, on avaldanud kirjutisi kohalikus lehes ja raamatus ?Vändra? (2002)

Tänavu omistati Hiie Piirsalule C.R.Jakobsoni nimelisel konkursil Pärnumaa parima kultuuri-ja haridustöötaja tiitel.

Ene Roost on Pärnu keskraamatukogu muusikaosakonna juhataja. Tänavu tähistatakse muusikaosakonna 10. sünnipäeva ja Ene Roost on osakonna looja ja -kujundaja.

Muusikaosakonna loomine rikastas Pärnu kultuurielu ja tõi raamatukokku palju muusikahuvilisi. Muusikaosakonna kogud peaksid rahuldama ka kõige nõudlikuma muusikakuulaja soovid.