Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 25. aprillil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Vello Paluoja joonistatud portreed "Inimesi Pärnu ajaloos" I korruse galeriis;

Marge Nelgi illustratsioonid Mehis Heinsaare raamatule "Unistuste tappev kasvamine" trepigaleriis;

Merli Kasemetsa moevisandid "Värvide harmoonia" perioodikagaleriis;

Riina Georgi ja õpilaste keraamika (Pärnu Kunstikool) I korruse galeriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

teisipäev 01. november 2005 10:55 Vanus: 12 aastat

Pärnu keskraamatukogus tunnustati seitsmendat korda Aasta Raamatukoguhoidjaid

Sellel aastal said Aasta Raamatukoguhoidjaks 2005 Hiie Piirsalu Vändra raamatukogust ja Ene Roost Pärnu keskraamatukogust.

Hiie Piirsalu on kauaaegne Vändra raamatukogu juhataja ja aktiivne alevi kultuurielus kaasalööja. Sel aastal tähistas Vändra alev esmamainimise 480. aastapäeva.Päevade kordaminekule aitas kaasa ka Hiie Piirsalu.

Tema suureks harrastuseks on Vändra alevi ajaloo talletamine ja kogutu kõigile huvilistele kättesaadavaks tegemine. Aastaid koostab Hiie albumeid ja mappe, on avaldanud kirjutisi kohalikus lehes ja raamatus ?Vändra? (2002)

Tänavu omistati Hiie Piirsalule C.R.Jakobsoni nimelisel konkursil Pärnumaa parima kultuuri-ja haridustöötaja tiitel.

Ene Roost on Pärnu keskraamatukogu muusikaosakonna juhataja. Tänavu tähistatakse muusikaosakonna 10. sünnipäeva ja Ene Roost on osakonna looja ja -kujundaja.

Muusikaosakonna loomine rikastas Pärnu kultuurielu ja tõi raamatukokku palju muusikahuvilisi. Muusikaosakonna kogud peaksid rahuldama ka kõige nõudlikuma muusikakuulaja soovid.