Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

teisipäev 08. aprill 2008 16:07 Vanus: 10 aastat

Pärnu koolide kirjandusolümpiaadi tulemused

Reedel, 4. aprillil toimus Pärnu Keskraamatukogus Pärnu koolide kirjandusolümpiaad.

9. klasside ja Vene Gümnaasiumi õpilased panid oma teadmised proovile teemal "Film "Klass" ja Diana Leesalu romaan "Mängult on päriselt" ja gümnaasiumiõpilastel oli teemaks "Juhan Viiding ja teised". 9. klassi õpilastest osutus parimaks Hansagümnaasiumi õpilane Merit Jago (õpetaja Inga Kukk), talle järgnesid Rasmus Peeker Sütevaka Humanitaargümnaasiumist (õpetaja Kalle Viik) ja Rita Grigor Vanalinna Põhikoolist (õpetaja Eda Käsper). Samal teemal võistelnud Vene Gümnaasiumi õpilastest oli parim õpetaja Leili Sägi õpilane Jekaterina Gutova. Gümnaasiumiõpilastest oli parim Viidingute tundja Meriliis Raudsepp Ühisgümnaasiumist (õpetaja Elga Raadik), talle järgnesid Laura Lainväe Sütevaka Humanitaargümnaasiumist (õpetaja Elma Künnapas) ja Liisu Rõigas Ühisgümnaasiumist (õpetaja Elga Raadik).