Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 25. aprillil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Vello Paluoja joonistatud portreed "Inimesi Pärnu ajaloos" I korruse galeriis;

Marge Nelgi illustratsioonid Mehis Heinsaare raamatule "Unistuste tappev kasvamine" trepigaleriis;

Merli Kasemetsa moevisandid "Värvide harmoonia" perioodikagaleriis;

Riina Georgi ja õpilaste keraamika (Pärnu Kunstikool) I korruse galeriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

neljapäev 25. veebruar 2010 09:19 Vanus: 8 aastat

Pärnu linna lasteaedade fotonäitus "Lapsed looduses"

22. veebruaril avati lasteosakonnas Kesklinna Lasteaia laulutüdrukute armsa esinemise ja kõigi kohaletulnute ühise regilaulu saatel Pärnu linna lasteaedade fotonäitus "Lapsed looduses".

Sellest, kuidas lapsed loodusega sõbraks saavad ja mida toredat üheskoos ette võetakse, saab aimu erinevate lasteaedade postreid vaadates.
Tuleb välja, et koos oma toredate lasteaiaõpetajatega käivad Pärnu lasteaialapsed Vallikääru koprarajal ja linnuvaatlusjaamas linde rõngastamas, vaatavad puude mustreid ning võrdlevad lumehelbeid, mängivad lumes ja lehtedes, kohtuvad kelgukoerte, kassi, kitse, lammaste, sipelgate ja teoga. Mõnes lasteaias tegutsevad muru-uurijad, teises istutatakse üheskoos puid või pannakse midagi muud rohelist kasvama. Lõbusad piknikud ja lehekoristustalgud on hinnas pea igal pool.
Mida iga lasteaiapere just täpselt teeb, see saab selgeks peale neljateistkümne fotostendi ja sinna juurde käivate looduspäraste lisandite uurimist. Juba traditsiooniks kujunenud iga-aastase kõiki Pärnu lasteaedu ühendava näituse eestvedajaks on Pärnu linna lasteaiaõpetajate keskkonnakasvatuse aineühendus.
Näitus jääb kõigile huvilistele vaatamiseks üles kuni 12. märtsini.