Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

neljapäev 25. veebruar 2010 09:19 Vanus: 8 aastat

Pärnu linna lasteaedade fotonäitus "Lapsed looduses"

22. veebruaril avati lasteosakonnas Kesklinna Lasteaia laulutüdrukute armsa esinemise ja kõigi kohaletulnute ühise regilaulu saatel Pärnu linna lasteaedade fotonäitus "Lapsed looduses".

Sellest, kuidas lapsed loodusega sõbraks saavad ja mida toredat üheskoos ette võetakse, saab aimu erinevate lasteaedade postreid vaadates.
Tuleb välja, et koos oma toredate lasteaiaõpetajatega käivad Pärnu lasteaialapsed Vallikääru koprarajal ja linnuvaatlusjaamas linde rõngastamas, vaatavad puude mustreid ning võrdlevad lumehelbeid, mängivad lumes ja lehtedes, kohtuvad kelgukoerte, kassi, kitse, lammaste, sipelgate ja teoga. Mõnes lasteaias tegutsevad muru-uurijad, teises istutatakse üheskoos puid või pannakse midagi muud rohelist kasvama. Lõbusad piknikud ja lehekoristustalgud on hinnas pea igal pool.
Mida iga lasteaiapere just täpselt teeb, see saab selgeks peale neljateistkümne fotostendi ja sinna juurde käivate looduspäraste lisandite uurimist. Juba traditsiooniks kujunenud iga-aastase kõiki Pärnu lasteaedu ühendava näituse eestvedajaks on Pärnu linna lasteaiaõpetajate keskkonnakasvatuse aineühendus.
Näitus jääb kõigile huvilistele vaatamiseks üles kuni 12. märtsini.