Lasteleht

neljapäev 20. september 2018 Muusikaelust Eestis kahe sajandi tagusel ajal

Neljapäeval,27. septembril kell 17.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis muusikaklubi hooaja avaloeng.


esmaspäev 17. september 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 26. septembril, 24. oktoobril ja 21. novembril individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


neljapäev 13. september 2018 Nahaarst Tiina Toomsoni loeng „Õnnelikuna oma nahas: naha tervisest ja kaitsmisest nahaarsti pilgu läbi“

Neljapäeval, 27. septembril kell 17.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu suures saalis teabetund elanikkonnale - nahaarst Tiina Toomsoni loeng „Õnnelikuna oma nahas: naha tervisest ja kaitsmisest nahaarsti pilgu läbi“. Tule kuulama!...


Näitused

Vaasa pensionäride fotoklubi sügisnäitus trepigaleriis; 

Fotonäitus "Norra värvid" I korruse galeriis;

"Türgi-Eesti sõprussuhted" perioodikagaleriis;

Pärlifantaasiad I korruse galeriis;

Merevaigus taimedest ehted I korruse galeriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

kolmapäev 23. märts 2016 11:22 Vanus: 2 aastat

Pärnu Päev

Tänavune Pärnu Päev toimus 9. aprillil. Tegu on linnaelaniku päevaga, mis on täis meelelahutust ning pakub lahedat äraolemist ja tegevusi kogu perele.

Pärnu Päev on linnaelaniku päev ning igaüks saab selle õnnestumisesse anda oma panuse. Ootame Pärnu Päevast osa saama nii pärnakaid kui ka linnakülalisi! Käesoleval aastal tähistame Pärnu Päevaga linna 765. sünnipäeva.
Pärnu Päeval on 4-8 aastased lapsed oodatud kell 12.00 Pärnu Keskraamatukogu lasteosakonda Karude Jututuppa, kus linnapea Romek Kosenkranius räägib linnapea ametist ja Pärnu linnast. Koos värvitakse Pärnu pilte. Täiskasvanud on oodatud raamatukogu suurde saali, kus kell 12.00 algab arhitektuuriloolase Triin Ojari loeng "Olev Siinmaa. Arhitekt linna kuvandi loojana".
Loeng annab ülevaate legendaarse Pärnu linnaarhitekti Olev Siinmaa loomingust ja tegevusest kuurortlinna väljaehitamisel. Juttu tuleb nii arhitekti valmis ehitatud hoonetest ja nende tähendusest tänasel päeval kui ka ainult paberile jäänud kavanditest.

17.30 olete oodatud Pärnu Päeva Katusekontserdile. Kontsert toimub Pärnu Keskraamatukogu katusel ja seda saab vaadata raamatukogu taga, Vallikääru nõlval. Kontserdil esineb Pärnu Dream Band koosseisus Rosanna Lints (laul), Rauno Pella (trummid), Siim Usin (basskitarr), Kristjan Kaasik (kitarr) ja Marek Talts (kitarr).
Vihma korral toimub kontsert raamatukogu suures saalis (sissepääs Vallikääru poolsest uksest).

Täpsem info Pärnu Päeva kohta linna kodulehel.