Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 25. aprillil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Vello Paluoja joonistatud portreed "Inimesi Pärnu ajaloos" I korruse galeriis;

Marge Nelgi illustratsioonid Mehis Heinsaare raamatule "Unistuste tappev kasvamine" trepigaleriis;

Merli Kasemetsa moevisandid "Värvide harmoonia" perioodikagaleriis;

Riina Georgi ja õpilaste keraamika (Pärnu Kunstikool) I korruse galeriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

kolmapäev 23. märts 2016 11:22 Vanus: 2 aastat

Pärnu Päev

Tänavune Pärnu Päev toimus 9. aprillil. Tegu on linnaelaniku päevaga, mis on täis meelelahutust ning pakub lahedat äraolemist ja tegevusi kogu perele.

Pärnu Päev on linnaelaniku päev ning igaüks saab selle õnnestumisesse anda oma panuse. Ootame Pärnu Päevast osa saama nii pärnakaid kui ka linnakülalisi! Käesoleval aastal tähistame Pärnu Päevaga linna 765. sünnipäeva.
Pärnu Päeval on 4-8 aastased lapsed oodatud kell 12.00 Pärnu Keskraamatukogu lasteosakonda Karude Jututuppa, kus linnapea Romek Kosenkranius räägib linnapea ametist ja Pärnu linnast. Koos värvitakse Pärnu pilte. Täiskasvanud on oodatud raamatukogu suurde saali, kus kell 12.00 algab arhitektuuriloolase Triin Ojari loeng "Olev Siinmaa. Arhitekt linna kuvandi loojana".
Loeng annab ülevaate legendaarse Pärnu linnaarhitekti Olev Siinmaa loomingust ja tegevusest kuurortlinna väljaehitamisel. Juttu tuleb nii arhitekti valmis ehitatud hoonetest ja nende tähendusest tänasel päeval kui ka ainult paberile jäänud kavanditest.

17.30 olete oodatud Pärnu Päeva Katusekontserdile. Kontsert toimub Pärnu Keskraamatukogu katusel ja seda saab vaadata raamatukogu taga, Vallikääru nõlval. Kontserdil esineb Pärnu Dream Band koosseisus Rosanna Lints (laul), Rauno Pella (trummid), Siim Usin (basskitarr), Kristjan Kaasik (kitarr) ja Marek Talts (kitarr).
Vihma korral toimub kontsert raamatukogu suures saalis (sissepääs Vallikääru poolsest uksest).

Täpsem info Pärnu Päeva kohta linna kodulehel.