Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

kolmapäev 23. märts 2016 11:22 Vanus: 2 aastat

Pärnu Päev

Tänavune Pärnu Päev toimus 9. aprillil. Tegu on linnaelaniku päevaga, mis on täis meelelahutust ning pakub lahedat äraolemist ja tegevusi kogu perele.

Pärnu Päev on linnaelaniku päev ning igaüks saab selle õnnestumisesse anda oma panuse. Ootame Pärnu Päevast osa saama nii pärnakaid kui ka linnakülalisi! Käesoleval aastal tähistame Pärnu Päevaga linna 765. sünnipäeva.
Pärnu Päeval on 4-8 aastased lapsed oodatud kell 12.00 Pärnu Keskraamatukogu lasteosakonda Karude Jututuppa, kus linnapea Romek Kosenkranius räägib linnapea ametist ja Pärnu linnast. Koos värvitakse Pärnu pilte. Täiskasvanud on oodatud raamatukogu suurde saali, kus kell 12.00 algab arhitektuuriloolase Triin Ojari loeng "Olev Siinmaa. Arhitekt linna kuvandi loojana".
Loeng annab ülevaate legendaarse Pärnu linnaarhitekti Olev Siinmaa loomingust ja tegevusest kuurortlinna väljaehitamisel. Juttu tuleb nii arhitekti valmis ehitatud hoonetest ja nende tähendusest tänasel päeval kui ka ainult paberile jäänud kavanditest.

17.30 olete oodatud Pärnu Päeva Katusekontserdile. Kontsert toimub Pärnu Keskraamatukogu katusel ja seda saab vaadata raamatukogu taga, Vallikääru nõlval. Kontserdil esineb Pärnu Dream Band koosseisus Rosanna Lints (laul), Rauno Pella (trummid), Siim Usin (basskitarr), Kristjan Kaasik (kitarr) ja Marek Talts (kitarr).
Vihma korral toimub kontsert raamatukogu suures saalis (sissepääs Vallikääru poolsest uksest).

Täpsem info Pärnu Päeva kohta linna kodulehel.