Lasteleht

kolmapäev 30. mai 2018 Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi öömälukas

5. juunil toimus Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis traditsiooniline Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi öömälukas!


teisipäev 15. mai 2018 Raamatu "Meie magusameistrid ehk šokolaad südamest" esitlus

30. mail toimus Pärnu Keskraamatukogu suures saalis pärnaka Hedda Peet'i vastvalminud raamatu "Meie magusameistrid ehk šokolaad südamest" esitlus.


teisipäev 15. mai 2018 Pärnu Ülejõe Põhikooli kevadkontsert

23. mail esinesid Pärnu Keskraamatukogu suures saalis Pärnu Ülejõe Põhikooli poistekoor, solistid ja ansamblid. Kontsert on tasuta.


Näitused

"Paul Keres - malesuurmeister Pärnust" I korruse galeriis;

Fotonäitus "Minu sini-must-valge elu" trepigaleriis;

Fotonäitus "Minu õpetajad" perioodikagaleriis;

Fotonäitus "Eesti-Läti-Leedu 100" perioodikagaleriis;

"Korruptsiooni mitu nägu" perioodikagaleriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

teisipäev 30. oktoober 2007 13:22 Vanus: 11 aastat

Pärnumaa parimad raamatukoguhoidjad on Marju Rosenberg ja Evi Laarents.

Juba üheksandat korda tunnustati üleriigiliste raamatukogupäevade ajal parimaid raamatukoguhoidjaid Pärnu linnas ja maakonnas. Seekord pälvisid tiitli "Aasta Raamatukoguhoidja 2007" Pärnu Keskraamatukogu kogude arenduse osakonna juhataja Marju Rosenberg ja Treimani raamatukogu juhataja Evi Laarents.

Marju Rosenberg töötab osakonnajuhatajana alates 2003. aastast. Tema ülesandeks on raamatukogule raamatute ja CD plaatide muretsemine. Tema teeneks on raamatukogu e-kataloogi loomine ja täiendamine. Tänu tema põhjalikele erialastele teadmistele on Pärnu Keskraamatukogu e-kataloog tunnustatud kogu vabariigis.

Evi Laarents on Treimani raamatukogu juhatajana oluline Treimani piirkonna kultuurielu edendaja. Koos Häädemeeste Vallavalitsuse ja Läti partneritega INTERREGI projekti raames aitas Evi Laarents kujundada kohalikele elanikele ja arvukatele turistidele mõeldud mitmekülgse infokeskuse Treimanis. Evi Laarents on entusiastlik ja pühendunud töötaja, abivalmis ja tore kaaslane.