Lasteleht

kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


esmaspäev 08. jaanuar 2018 Pärnu Keskraamatukogu lõbus perepäev

Saame kokku 109 aastases raamatukogus! Sünnipäevakuu lõbus perepäev - laupäev koos hea tujuga: pilte, helisid, maitseid, kohtumisi ja isetegemise lusti! Tule 20. jaanuaril 2018. Kohtume raamatukogus!


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

teisipäev 30. oktoober 2007 13:22 Vanus: 10 aastat

Pärnumaa parimad raamatukoguhoidjad on Marju Rosenberg ja Evi Laarents.

Juba üheksandat korda tunnustati üleriigiliste raamatukogupäevade ajal parimaid raamatukoguhoidjaid Pärnu linnas ja maakonnas. Seekord pälvisid tiitli "Aasta Raamatukoguhoidja 2007" Pärnu Keskraamatukogu kogude arenduse osakonna juhataja Marju Rosenberg ja Treimani raamatukogu juhataja Evi Laarents.

Marju Rosenberg töötab osakonnajuhatajana alates 2003. aastast. Tema ülesandeks on raamatukogule raamatute ja CD plaatide muretsemine. Tema teeneks on raamatukogu e-kataloogi loomine ja täiendamine. Tänu tema põhjalikele erialastele teadmistele on Pärnu Keskraamatukogu e-kataloog tunnustatud kogu vabariigis.

Evi Laarents on Treimani raamatukogu juhatajana oluline Treimani piirkonna kultuurielu edendaja. Koos Häädemeeste Vallavalitsuse ja Läti partneritega INTERREGI projekti raames aitas Evi Laarents kujundada kohalikele elanikele ja arvukatele turistidele mõeldud mitmekülgse infokeskuse Treimanis. Evi Laarents on entusiastlik ja pühendunud töötaja, abivalmis ja tore kaaslane.