Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 21. ja 28. märtsil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Puutöönäitus "Kännukrati kausid"korruse galeriis;

Anne Tootma akvarellid "Valguses" I korruse galeriis;

Õpilaste kollaažid "Unistused" perioodikagaleriis;

Vanalinna põhikooliõpilaste kollaažid "Sotsiaalkriitiline" trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

teisipäev 30. oktoober 2007 13:22 Vanus: 10 aastat

Pärnumaa parimad raamatukoguhoidjad on Marju Rosenberg ja Evi Laarents.

Juba üheksandat korda tunnustati üleriigiliste raamatukogupäevade ajal parimaid raamatukoguhoidjaid Pärnu linnas ja maakonnas. Seekord pälvisid tiitli "Aasta Raamatukoguhoidja 2007" Pärnu Keskraamatukogu kogude arenduse osakonna juhataja Marju Rosenberg ja Treimani raamatukogu juhataja Evi Laarents.

Marju Rosenberg töötab osakonnajuhatajana alates 2003. aastast. Tema ülesandeks on raamatukogule raamatute ja CD plaatide muretsemine. Tema teeneks on raamatukogu e-kataloogi loomine ja täiendamine. Tänu tema põhjalikele erialastele teadmistele on Pärnu Keskraamatukogu e-kataloog tunnustatud kogu vabariigis.

Evi Laarents on Treimani raamatukogu juhatajana oluline Treimani piirkonna kultuurielu edendaja. Koos Häädemeeste Vallavalitsuse ja Läti partneritega INTERREGI projekti raames aitas Evi Laarents kujundada kohalikele elanikele ja arvukatele turistidele mõeldud mitmekülgse infokeskuse Treimanis. Evi Laarents on entusiastlik ja pühendunud töötaja, abivalmis ja tore kaaslane.