Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

teisipäev 24. juuli 2007 10:22 Vanus: 10 aastat

Postkaardinäituse "Tervitused Varssavist" avamine 2. augustil

2. augustil avati Pärnu Keskraamatukogus vanade postkaartide näitus Varssavi Riikliku Arhiivi kogudest „Tervitused Varssavist“.

Enne II maailmasõda on Varssavi vaateid jäädvustatud tuhandetel postkaartidel, millest paljud on säilinud tänaseni. Näitusel tutvustatakse 176 Varssavi Riikliku Arhiivi kogudest pärinevat postkaarti. Isegi see väike valik annab hea võimaluse tutvuda linnaga, mida suures osas enam olemas ei ole. Postkaardid viivad meid reisile minevikku – haljasaladele, parkidesse, tänavatele, teatritesse ja muudesse hoonetesse, mis tänaseks on säilinud ainult postkaartidel. Tänu postkaartidele võime minna ajas tagasi ning teha jalutuskäigu mööda sõjaeelset Varssavit.

Et näitus jõudis Pärnusse Poola Vabariigi Suursaatkonna vahendusel osalesid näituse avamisel ka saatkonna kultuuriatašee Anna Belka ning majandusnõunik Jacek Pekacik.

Näitust saab vaadata 24. augustini.