Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 21. ja 28. märtsil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Puutöönäitus "Kännukrati kausid"korruse galeriis;

Anne Tootma akvarellid "Valguses" I korruse galeriis;

Õpilaste kollaažid "Unistused" perioodikagaleriis;

Vanalinna põhikooliõpilaste kollaažid "Sotsiaalkriitiline" trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

esmaspäev 15. oktoober 2012 11:34 Vanus: 5 aastat

Raamatukogu kutsub koolivaheajal töötuppa

Sügisesel koolivaheajal kutsub raamatukogu lasteosakond kõiki 1.-4. klassi lapsi osalema töötoas. 24. ja 25. oktoobril kell 13.00 algavates töötubades saab seekord oma näpuosavust treenida pliiatsitopsi ja lehvikut meisterdades.

Jäätisepulki, erinevates toonides paberit, liimi ja vildikaid kasutades ning kena juhendaja Triin Mihkelsoni õpetussõnu kuulates on lastel võimalik raamatukogu töötoas osavust ja kunstimeelt arendada. Oma kätega tehtud asja saab kohe koju kaasa võtta ja pärast sõpradele ning sugulastelegi näidata.
Vajaminevad vahendid ootavad meisterdajaid raamatukogus. Töötuppa pääsu eest raha ei küsita, küll aga tuleks ennast eelnevalt registreerida, sest meistredamishuvilisi mahub raamatukokku vaid kindel arv. Soovijail palume helistada lasteosakonna telefonil 44 55 702 raamatukogu lahtioleku aegadel.