Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

teisipäev 27. jaanuar 2009 11:15 Vanus: 9 aastat

Rahvusarhiivi arhivaalide kauglaenutusteenus Pärnus

Alates 26. jaanuarist on kõikidel huvilistel võimalus kasutada kauglaenutusteenust Rahvusarhiivi struktuuriüksustest (v.a Filmiarhiiv) Pärnu Keskraamatukokku aadressil Pärnu, Akadeemia 3.

Korraga saab uurija tellida kuni 15 arhivaali laenutustähtajaga üks kuu. Tellimusi on võimalik esitada Pärnu Keskraamatukogu lugemissaalis või Rahvusarhiivi klienditeenindusüksustes, samuti vastavale arhiivile saadetud e-kirja teel. Kauglaenutaja peab olema registreeritud Rahvusarhiivi uurijaks, uurijaks registreerimise ankeedid on kättesaadavad nii arhiivides kui ka Pärnu Keskraamatukogu lugemissaalis.

Tellitud säilikud tuuakse Pärnusse kord kuus, hiljemalt 10. kuupäevaks. Suveperioodil, 10. juunist 10. septembrini kauglaenutamist ei toimu. Kauglaenutuse teel mitteväljastatavate erandite nimekiri ning muu lähem info on leitav kauglaenutuse korrast.

Küsimuste korral palume pöörduda ajalooarhiivi uurimissaali poole aadressil J. Liivi 4, Tartu (738 7521, uurimissaal(at)ra.ee) või riigiarhiivi uurimissaali poole aadressil Madara 24, Tallinn (693 8668, lugemissaal.mad(at)ra.ee).