Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 25. aprillil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Vello Paluoja joonistatud portreed "Inimesi Pärnu ajaloos" I korruse galeriis;

Marge Nelgi illustratsioonid Mehis Heinsaare raamatule "Unistuste tappev kasvamine" trepigaleriis;

Merli Kasemetsa moevisandid "Värvide harmoonia" perioodikagaleriis;

Riina Georgi ja õpilaste keraamika (Pärnu Kunstikool) I korruse galeriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

teisipäev 27. jaanuar 2009 11:15 Vanus: 9 aastat

Rahvusarhiivi arhivaalide kauglaenutusteenus Pärnus

Alates 26. jaanuarist on kõikidel huvilistel võimalus kasutada kauglaenutusteenust Rahvusarhiivi struktuuriüksustest (v.a Filmiarhiiv) Pärnu Keskraamatukokku aadressil Pärnu, Akadeemia 3.

Korraga saab uurija tellida kuni 15 arhivaali laenutustähtajaga üks kuu. Tellimusi on võimalik esitada Pärnu Keskraamatukogu lugemissaalis või Rahvusarhiivi klienditeenindusüksustes, samuti vastavale arhiivile saadetud e-kirja teel. Kauglaenutaja peab olema registreeritud Rahvusarhiivi uurijaks, uurijaks registreerimise ankeedid on kättesaadavad nii arhiivides kui ka Pärnu Keskraamatukogu lugemissaalis.

Tellitud säilikud tuuakse Pärnusse kord kuus, hiljemalt 10. kuupäevaks. Suveperioodil, 10. juunist 10. septembrini kauglaenutamist ei toimu. Kauglaenutuse teel mitteväljastatavate erandite nimekiri ning muu lähem info on leitav kauglaenutuse korrast.

Küsimuste korral palume pöörduda ajalooarhiivi uurimissaali poole aadressil J. Liivi 4, Tartu (738 7521, uurimissaal(at)ra.ee) või riigiarhiivi uurimissaali poole aadressil Madara 24, Tallinn (693 8668, lugemissaal.mad(at)ra.ee).