Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 21. ja 28. märtsil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Puutöönäitus "Kännukrati kausid"korruse galeriis;

Anne Tootma akvarellid "Valguses" I korruse galeriis;

Õpilaste kollaažid "Unistused" perioodikagaleriis;

Vanalinna põhikooliõpilaste kollaažid "Sotsiaalkriitiline" trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

neljapäev 16. august 2012 12:25 Vanus: 6 aastat

Rattahoidjate ideekavandite konkursi tulemused teada

Selgunud on rattahoidja ideekonkursi tulemused!

Parimaks osutus Siim Angerpikku töö "Kirjaklamber" - kirjaklamber on praktiline asi. Lugeja sõidab rattaga raamatukokku, et saada teadmisi ja elamusi, koguda mõtteid ja avastada uut. Et aga lennukas mõte kahe rattaga maa peal püsiks, kaotsi ei läheks ja kenasti koju jõuaks, kinnitame nii paberid kui rattad ästi tuntud kirjaklambriga. Kõik on ainult suuruse küsimus. Ratast saab parkida nii kirjaklambri vahele kui kõrvale.

Eripreemia Pärnu linna sobiva ning kaunistava rattahoidjaidee eest said Ergen Kandar ja Jakob Jõgisuu töö "Pärnu puri" eest - paat kui rattahoidja, pink ja varjualune, mis on omane Pärnule kui mereäärsele linnale. Aitäh kõigile osalejatele!

Auhinnad saavad osalejad kätte raamatukogu infoletist.

Pärnu Keskraamatukogu garderoobis saab vaadata väljapanekut Augustiunetuse raames väljakuulutatud rattahoidjate ideekonkursile laekunud töödest 20. septembrini.