Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

neljapäev 01. märts 2007 11:03 Vanus: 11 aastat

Soome disainiõpilased näitavad absurdi moes

Pärnu keskraamatukogu fuajees avati Seinäjoki kultuuri ja disaini rakenduskõrgkooli 2. aasta moekunsti õpilaste tööde näitus “Absurd hallis”, teemat tõlgendasid moe-, interjööri- ja mööblikunsti õpilased.

Rõivaste idee on muuta traditsioone ja proportsioone. Palju asjad kollektsioonis on “valepidi”, näiteks ihkab väike tüdruk ärinaise stiilis riietuda. Materjalidest on kasutatud peamiselt villaseid, satiin- ja stretškangaid. Tekstiilid on inspireeritud nahahaigustest, sõjast, unistustest, suhetest jne. Muster nimega “Herpes” kõlab vastikult, kuid trükis näeb välja väga ilus.

 

Mööbel on suuruselt ja kaalult minimalistlik, disaini algeks on näiteks Jaapani tähestik, Mondriani maalid. Töödes on kombineeritud kõvad ja pehmed materjalid, näiteks töös “Sulgjas” on kasutatud vineeri ja vilti.

 

Näitust saab külastada 17. märtsini.