Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

kolmapäev 13. jaanuar 2016 16:56 Vanus: 2 aastat

Sünnipäevakuu lõbus perepäev

23. jaanuaril tähistasime lõbusa perepäevaga Pärnu Keskraamatukogu 107ndat sünnipäeva.

Tegevust pakkusime kõigile - nii vanadele kui noortele! Avatud oli kohvik, kus pakkusime raamatukoguhoidjate küpsetisi; male-aasta puhul said huvilised osaleda simultaanil, mille andis maletreener Eiki Lehemets; kohal olid lugemiskoerad, kellele kõik huvilised said ette lugeda, kes ise ette lugeda ei julgenud, nende eest luges ette näitleja Sander Rebane; meisterdamishuvilised said osaleda Kadri Rebase juhendatavas töötoas; linnapea isiklikult andis tublidele lugejatele üle autasud; soovijad said valida parimat lastekirjanikku ja kunstnikku; ja samuti sai osaleda pimekohtingul raamatuga jne jne jne. Kohtume raamatukogus!

Ajakava:

10.00-15.00 kohvik "Katariina Juures" I korruse kohvinurgas
11.00 annab treener Eiki Lehemets I korruse galeriis malesimultaani, eelregistreerimine 20. jaanuarini krista(at)pkr.ee või perioodikasaalis
12.00 kuulame suures saalis lugusid sõprade seltsis. Väikestele ja suurtele loeb lõbusaid jutte ja salme näitleja Sander Rebane. Saalis patjadega lugemispesad koos lugemiskoertega.
"Tubli Lugeja 2015" väljakuulutamine: tunnustame lapsi, kes aina loevad. Linnapea Romek Kosenkranius surub kätt ja annab üle auhinna
13.00 näomaalija joonistab lasteosakonnas armsaid ja hirmsaid pilte laste lemmiklugudest
13.00 Töötuba suurtele ja väikestele I korruse kohvinurgas: Kadri Rebase juhendamisel meisterdame kevade-ootuses õrnu lilleõisi prossina kleidi või mantli ehtimiseks, juukseklambri kaunistuseks. Lapsed saavad teha hapra lillehaldja või väikese Pöial-Liisi armsast tuttavast muinasjutust.

Terve päeva jooksul:

Valimised lasteosakonnas! Aita oma häält andes parimal kirjanikul või kunstnikul Nukitsa konkursi võitjaks tulla!

Raamatute müük perioodikasaalis: müüme raamatukogule mittevajalikke raamatuid, teeme ruumi uutele! Hinnad soodsad!

Pimekohting raamatuga: laenuta pimepakk koju ja luba raamatutel ennast üllatada! Pimekohtingu kaaslase leiad ilukirjanduse-, laste-, muusika- või teabekirjanduse osakonnast.

Lisaks huvitavad näitused kogu majas!