Lasteleht

neljapäev 20. september 2018 Muusikaelust Eestis kahe sajandi tagusel ajal

Neljapäeval,27. septembril kell 17.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis muusikaklubi hooaja avaloeng.


esmaspäev 17. september 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 26. septembril, 24. oktoobril ja 21. novembril individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


neljapäev 13. september 2018 Nahaarst Tiina Toomsoni loeng „Õnnelikuna oma nahas: naha tervisest ja kaitsmisest nahaarsti pilgu läbi“

Neljapäeval, 27. septembril kell 17.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu suures saalis teabetund elanikkonnale - nahaarst Tiina Toomsoni loeng „Õnnelikuna oma nahas: naha tervisest ja kaitsmisest nahaarsti pilgu läbi“. Tule kuulama!...


Näitused

Vaasa pensionäride fotoklubi sügisnäitus trepigaleriis; 

Fotonäitus "Norra värvid" I korruse galeriis;

"Türgi-Eesti sõprussuhted" perioodikagaleriis;

Pärlifantaasiad I korruse galeriis;

Merevaigus taimedest ehted I korruse galeriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

neljapäev 01. oktoober 2009 09:37 Vanus: 9 aastat

Täiskasvanud õppija nädal Pärnumaa raamatukogudes

2.-9. oktoobrini toimub XII täiskasvanud õppija nädal, mille raames korraldavad koolitusi ka Pärnumaa raamatukogud.

Pärnu Keskraamatukogu kutsub täiskasvanud õppija nädala raames tasuta andmebaaside ja infootsingu koolitusele. Raamatukogu töötajad õpetavad, kuidas kasutada raamatukogu e-kataloogi URRAM, kodulooliste artiklite andmebaasi ja mida huvitavat võib leida Pärnu Keskraamatukogu kodulehelt.
Koolitused toimuvad 7.-9. oktoobrini Pärnu Keskraamatukogu 1. korruse galeriis 11.00-16.00.

Paikuse raamatukogus saavad huvlised 6.-9. oktoobrini 17.00-18.00 osaleda arvutikursusel "CV kirjutamine ja tööotsing". Kursused viib läbi raamatukogu juhataja Marika Kukk.

Sindi Linnaraamatukogu eestvedamisel toimuvad nädala raames järgmised tunnid:
Tervisetund Sindi Linnaraamatukogu lugemissaalis 6. oktoobril kell 18.00 - "Mirra toodetega sügisesse". Koolitaja on Kersti Männamaa.
Käsitöötund Sindi Linnaraamatukogu lugemissaalis 7. oktoobril kell 18.00  - "Heegeldame elu ilusaks". Koolitaja on Sindi Gümnaasiumi käsitööõpetaja Maia Agar.
Ajalootund Sindi Seltsimaja väikeses saalis 7. oktoobril kell 18.00 - "Millised haigused on tabanud eestlasi läbi ajaloo?". Koolitajad on Sindi Gümnaasiumi ajalooõpetaja Lembit Roosimäe ja ajaloohuviline Peeter Proos.
Arvutitund Sindi Linnaraamatukogu lugemissaalis 8. oktoobril kell 18.00 - "ID-kaardi kasutamine teeb elu turvalisemaks ja lihtsamaks". Koolitaja on arvutiõpetaja Kaido Üpraus.

Rohkem infot täiskasvanud õppija nädala kohta Pärnus ja Pärnumaal leiate siit