Lasteleht

kolmapäev 30. mai 2018 Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi öömälukas

5. juunil toimus Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis traditsiooniline Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi öömälukas!


teisipäev 15. mai 2018 Raamatu "Meie magusameistrid ehk šokolaad südamest" esitlus

30. mail toimus Pärnu Keskraamatukogu suures saalis pärnaka Hedda Peet'i vastvalminud raamatu "Meie magusameistrid ehk šokolaad südamest" esitlus.


teisipäev 15. mai 2018 Pärnu Ülejõe Põhikooli kevadkontsert

23. mail esinesid Pärnu Keskraamatukogu suures saalis Pärnu Ülejõe Põhikooli poistekoor, solistid ja ansamblid. Kontsert on tasuta.


Näitused

"Paul Keres - malesuurmeister Pärnust" I korruse galeriis;

Fotonäitus "Minu sini-must-valge elu" trepigaleriis;

Fotonäitus "Minu õpetajad" perioodikagaleriis;

Fotonäitus "Eesti-Läti-Leedu 100" perioodikagaleriis;

"Korruptsiooni mitu nägu" perioodikagaleriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

neljapäev 18. oktoober 2012 10:35 Vanus: 6 aastat

Tammetõrud taskusse ja Mürakarukooli!

24. oktoobril kogunesid Mürakarukool 1,5-4 aastasi lapsed koos ema-isa, vanaema-vanaisa või hoidjaga Keskraamatukogu suurde saali sügise häälikuid ja helisid kordama ja juurdegi õppima. Päris uus salm rääkis aga linnust.

Sügis pillutab Pärnu parkidesse põnevaid värve ja vorme. Seekord võiksid mürakarude vanemad paar ümarat tammetõru või läikivpruuni kastanit taskusse pista ja kaasa võtta. Millise mängu või tantsu sisse need hästi ära kuluvad, seda oskab öelda Mürakarukooli õpetaja Katrin Hildunen- Alvela.
Pärast õpetlikku "müramist" ootab õpilasi raamatukogumaja lasteosakond, kust silma jäänud raamatuid koju kaasa võib laenutada. Väikese alustusena suurele raamatulaadale, mis leiab raamatukogus aset 27. oktoobril, lõpeb oktoobrikuu viimane Mürakarukool mini-raamatulaadaga. Kes iluvigu pahaks ei pane, saavad mõne kasutatud põnniraamatu priipärast ja päriseks koju viia.
Mürakarukool on osavõtjatele tasuta. Soovi ja võimaluse korral võib kaasa võtta padja või istumisaluse. Mõelda tasub ka vahetusjalatsite või kumminaksudega sokkide-sukkpükste peale.