Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 21. ja 28. märtsil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Puutöönäitus "Kännukrati kausid"korruse galeriis;

Anne Tootma akvarellid "Valguses" I korruse galeriis;

Õpilaste kollaažid "Unistused" perioodikagaleriis;

Vanalinna põhikooliõpilaste kollaažid "Sotsiaalkriitiline" trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

neljapäev 18. oktoober 2012 10:35 Vanus: 5 aastat

Tammetõrud taskusse ja Mürakarukooli!

24. oktoobril kogunesid Mürakarukool 1,5-4 aastasi lapsed koos ema-isa, vanaema-vanaisa või hoidjaga Keskraamatukogu suurde saali sügise häälikuid ja helisid kordama ja juurdegi õppima. Päris uus salm rääkis aga linnust.

Sügis pillutab Pärnu parkidesse põnevaid värve ja vorme. Seekord võiksid mürakarude vanemad paar ümarat tammetõru või läikivpruuni kastanit taskusse pista ja kaasa võtta. Millise mängu või tantsu sisse need hästi ära kuluvad, seda oskab öelda Mürakarukooli õpetaja Katrin Hildunen- Alvela.
Pärast õpetlikku "müramist" ootab õpilasi raamatukogumaja lasteosakond, kust silma jäänud raamatuid koju kaasa võib laenutada. Väikese alustusena suurele raamatulaadale, mis leiab raamatukogus aset 27. oktoobril, lõpeb oktoobrikuu viimane Mürakarukool mini-raamatulaadaga. Kes iluvigu pahaks ei pane, saavad mõne kasutatud põnniraamatu priipärast ja päriseks koju viia.
Mürakarukool on osavõtjatele tasuta. Soovi ja võimaluse korral võib kaasa võtta padja või istumisaluse. Mõelda tasub ka vahetusjalatsite või kumminaksudega sokkide-sukkpükste peale.