Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

esmaspäev 09. juuni 2014 12:50 Vanus: 4 aastat

Tänavadetektiivid alustavad

Keskraamatukogu lasteosakond pakub suvel tegevust tänavadetektiividele. Proovida võivad kõik, kel uudishimu ankrukastist, laevast ja Pärnu linna kaardi pealt leitud asitõendid üle vaadata ja lünklikud tänavanimed paika panna.
Iga detektiiv saab ise otsustada, kui raske ülesande kallale ta asub. Kõige nutikamad  proovivad asjast sotti saada ankrukastist leitud raamatute pealkirju lugedes. Aga appi võib võtta ka luubi ja kaardi. Viimase niidiotsana tuleb korraldada läbiotsimine laevas RoosiRuudi, sest sinna on peidetud vihjeleht.
Edukaid tänavadetektiive ootab ergutuspreemia, millega varustatult on julgem suvituslinna tänavaid ja seal aset leidvaid suvesündmusi avastama minna.
Enne linna peale minekut võiks uudistada veel näitust "Raamatutegelasele külla" ja vaadata, millised raamatutegelased suvitavaid lapsi omanimelistesse teemaparkidesse ja matkaradadele külla ootavad.