Lasteleht

reede 16. märts 2018 Arvutiabi seenioritele

Pärnu Keskraamatukogus toimuvad 25. aprillil individuaalsed koolitused neile, kes vajavad abi arvuti ja nutiseadmete kasutamisel. Info ja eelregistreerimine perioodikasaalis, telef. 445 5706


Näitused

Vello Paluoja joonistatud portreed "Inimesi Pärnu ajaloos" I korruse galeriis;

Marge Nelgi illustratsioonid Mehis Heinsaare raamatule "Unistuste tappev kasvamine" trepigaleriis;

Merli Kasemetsa moevisandid "Värvide harmoonia" perioodikagaleriis;

Riina Georgi ja õpilaste keraamika (Pärnu Kunstikool) I korruse galeriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

esmaspäev 09. juuni 2014 12:50 Vanus: 4 aastat

Tänavadetektiivid alustavad

Keskraamatukogu lasteosakond pakub suvel tegevust tänavadetektiividele. Proovida võivad kõik, kel uudishimu ankrukastist, laevast ja Pärnu linna kaardi pealt leitud asitõendid üle vaadata ja lünklikud tänavanimed paika panna.
Iga detektiiv saab ise otsustada, kui raske ülesande kallale ta asub. Kõige nutikamad  proovivad asjast sotti saada ankrukastist leitud raamatute pealkirju lugedes. Aga appi võib võtta ka luubi ja kaardi. Viimase niidiotsana tuleb korraldada läbiotsimine laevas RoosiRuudi, sest sinna on peidetud vihjeleht.
Edukaid tänavadetektiive ootab ergutuspreemia, millega varustatult on julgem suvituslinna tänavaid ja seal aset leidvaid suvesündmusi avastama minna.
Enne linna peale minekut võiks uudistada veel näitust "Raamatutegelasele külla" ja vaadata, millised raamatutegelased suvitavaid lapsi omanimelistesse teemaparkidesse ja matkaradadele külla ootavad.