Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

esmaspäev 10. jaanuar 2011 13:05 Vanus: 7 aastat

Tubli lugeja 2010 preemiad jagatud

Vanad eestlased olevat ikka öelnud, et ega tark pole taevast tulnud. Ja kui nad vaid oleksid osanud tulevikku piiluda, küllap oleksid siis oma uudishimulikele lastele selgitanud, et tulevad need targad hoopis raamatukogust, kus just parajasti suur raamatuaasta läbi sai.

Kõik lapsed loevad küll ühe jutiga ikka edasi ja uusi raamatulapsi näib vankrites ja kärudes liftiga juurdegi sõitvat või siis vanemate käekõrval raamatukogu lauget treppi pidi lähenevat. Aga Lugemisaasta 2010 tõmbas oma nimele kriipsu alla ja otsustas tublisid lugejaid Jutukarude aukirja, raamatukogu logoga pastapliiatsi ja mõõdulindiga premeerida. Eks mõõdulinti läheb nendel väikestel ja pisut suurematelgi lugejatel vaja ikka selleks, et aastal 2011 endale järjest paksemaid ja paksemaid raamatuid välja mõõta.

Tubli lugeja 2010 preemiad saavad Merili Tammiste, Karl-Endrik Kriis, Carmen Toomsalu, Kertu Lorents, Katarin Jantson, Calista Parts, Oskar Samuel Rebane, Thekla Talts, Triinu Hajetski, Jete-Miia Piiriste, Marita Tomberg, Victoria-Heleen Itter ja Johannes Veike.