Lasteleht

reede 19. jaanuar 2018 Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontsert

1. veebruaril kell 17.00 ootame häid kuulajaid Pärnu Keskraamatukogu saali Anne Adamsi plaadi "Läinud aegade mõtted" esitluskontserdile.


kolmapäev 17. jaanuar 2018 Arvutikoolitused Pärnu Keskraamatukogus

20. jaanuaril 11.00 toimub Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis Google'i konto ABC koolitus — võimalusel kaasa võtta oma arvuti.  postkast(gmail) - manuse lisamine, saadetud manuse avamine ja oma arvutisse salvestamine, koopia,...


teisipäev 09. jaanuar 2018 Anabella Produvnovi soolokontsert "Teekond"

19. jaanuaril 17.00 olete oodatud Pärnu Keskraamatukogu suurde saali Anabella Produvnovi soolokontserdile "Teekond".


Näitused

Fotonäitus "Norra. Rannarahva lood" perioodikagaleriis;

Riho Luuse autorinäitus "Margi sisse minek" I korruse galeriis;

Annely Norma maalid trepigaleriis;

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

esmaspäev 16. jaanuar 2006 11:31 Vanus: 12 aastat

VIII Nukitsa konkurss : HEA JA ILUS EESTI LASTERAAMAT

Valimised on jälle käes ja seekord on laste arvamus eriti tähtis. Nimelt plaanib Lastekirjanduse Teabekeskus koos kõigi teiste raamatukogudega välja selgitada eesti laste lemmikkirjaniku ja - kunstniku.

Arvult kaheksas Nukitsa konkurss laotab vaatajate ette pika ja kireva raamaturea, kus väljas kogu 2004 ja 2005 aastal ilmunud algupärane lastekirjandus. Eesti lasteraamat on vahva ja valik rikkalik, kõige põnevam ja kõige ilusam raamat tuleb raamatusõbral välja valida paarisaja kandidaadi seast ning aega selleks on kuni 22. veebruarini. Väljaspool põhikonkurssi on oodatud ka kõigi täiskasvanud lastekirjanduse huviliste arvamus.

 

Konkursi tulemused tehakse teatavaks pidulikul lõppüritusel 1. aprillil Tallinna Raekojas, kuhu kutsutakse peale auhinnasaajate ka 101 hääletuses osalenud last, kes valitakse loosi teel. Valijate silme all antakse kõige lemmikumatele siis üle pronksist Nukitsa kujud.

 

Meie raamatukogu lasteosakonna Villel on aga kindel plaan hääletussedelid enne Tallinna saatmist üle vaadata ja seejärel ka Pärnu laste lemmikud teatavaks teha. Lisaks sellele paneb Villegi oma loosiratta käima ja nii ärgu hääletuses osalenud imestagu, kui neil ühel ilusal kevadpäeval auhinna järele palutakse tulla.

 

Lasteosakonna suurele Nukitsa konkursile juhatab Sulle teed trepi otsas vahti pidav Nukitsamehe sugulane Vanapagan ja tema sulane Kaval-Ants.