Lasteleht

esmaspäev 06. aprill 2015 Karude jututuba

11. aprillil kogunesid Karude jututuppa 5-8 aasta vanused raamatusõbrad lugusid kuulama. Esimest korda külastas raamatukogu seltskond kaisukarusid, kes seni talveunes tukkunud. Mõni karu oli isegi oma nime ära unustanud.


neljapäev 26. märts 2015 Muinasjututaat Jaak Ranna raamatukogus

4. aprillil rääkis muinasjututaat Jaak Ranna raamatukogus (Papiniidu 50) muinasjutte. Teemaks kevadised lood ja laulud. Räägiti paastumaarjapäevast, urbepäevast ja munadepühadest ja joonistati lihavõttekaarti.


neljapäev 26. märts 2015 Mürakarukool oli täis kevadisi askeldusi

1. aprillil kogunesid Mürakarukooli pisipõnnid kevadpühadeks valmistuma. Keskraamatukogu saalis tehti tutvust näpumängude, laulude ja lõbusate keksimistega.


Näitused

"Paul Keres - malesuurmeister Pärnust" I korruse galeriis;

Fotonäitus "Minu sini-must-valge elu" trepigaleriis;

Fotonäitus "Minu õpetajad" perioodikagaleriis;

Fotonäitus "Eesti-Läti-Leedu 100" perioodikagaleriis;

"Korruptsiooni mitu nägu" perioodikagaleriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

reede 04. jaanuar 2013 Mürakarusid ootab raamatukogus kool

9. jaanuaril kogunesid pisipõnnid vanuses poolteist kuni neli aastat koos vanemate või hoidjaga Mürakarukooli. Õpetaja Katrin Hildunen-Alvela eestvedamisel loeti Keskraamatukogu suures saalis rütmisalme ja mängiti käemänge.


kolmapäev 02. jaanuar 2013 Filmikolmapäev

9. jaanuaril linastus Pärnu Keskraamatukogu suures saalis Soome režissööri Aku Louhimiehe film "Käsk"/"Käsky"/"Tears of April" (2008).


kolmapäev 12. detsember 2012 Lapsed joonistasid pika Pärnu pildi

Aasta 2013 algas pika Pärnu pildi joonistamisega. Noori kunstnikke oli palju ja pilt sai pikk. Läbi klaasseina linna vaadates ja mõtteid kogudes sai üles joonistatud kõik, mis Pärnus uuel aastal olla võiks ja rohkemgi.


neljapäev 06. detsember 2012 Laste jõuluetendus "Loomade jõuluseiklused"

Kolmel detsembrikuu laupäeval said teatrihuvilised lapsed vaadata "Loomade jõuluseiklusi". Seekordne jõuluetendus oli näitemäng eesti muinasjuttude ainetel koos inimsuuruste nukkudega. Vaatamisrõõmu eest võis aplausiga tänada...


neljapäev 06. detsember 2012 Advendikontsert

Olete kõik oodatud advendikontserdile. 12.12.12. kell 17.00 pakuvad raamatukogu suures saalis mõnusat meeleolu ja jõuluootust Pärnu Muusikakooli rütmi- ja popmuusika osakonna õpilased. Kontsert on tasuta.


esmaspäev 03. detsember 2012 Aasta viimases mürakarukoolis õpiti jõulumüramist

5. detsembril õppisid 1,5-4 aastased pisipõnnid koos ema-isa, vanaema-vanaisa või hoidjaga Keskraamatukogu esimese korruse saalis jõulumüramist.


kolmapäev 28. november 2012 Filmikolmapäev

5. detsembril linastus Pärnu Keskraamatukogu suures saalis Soome režissööri Mika Kaurismäki film "Vennaksed"/"Veljekset".


Näidatakse artikleid 358 kuni 364 (Kokku: 633)