11. septembril on raamatukogu suletud

Seoses raamatukogusüsteemi URRAM katkestusega 11.-12. septembril on Pärnu Keskraamatukogu, Ranna ja Rääma haruraamatukogud laupäeval, 11. septembril suletud.

Sel ajal ei ole võimalik kasutada ka lugejaportaali lugeja.ee ning samuti ei väljastata süsteem lugejale teateid - meeldetuletusi, reserveeringuteateid jm.

Raamatukappi jõuavad tellimused, mis on vormistatud 10. septembril hiljemalt 18.30. Täpsema info raamatukappi raamatute tellimise kohta leiate siit

Katkestus on seotud Eesti Rahvusraamatukogus algavate rekonstrueerimistöödega ning sellest tingitud serverite kolimisest. Katkestus tuleb ulatuslik ning puudutab kõiki riigi raamatukogusid, kes kasutavad infosüsteemi URRAM. Lisaks ei tööta samal ajal RaRa digiarhiiv DIGAR, Eesti artiklid DIGAR, otsinguportaal, veebileht ning mitmed teised rahvusraamatukogu digiteenused. Kahe päeva vältel ei saa kasutada Eesti rahvusbibliograafia andmebaasi, raamatukogusõnastikku ning raamatukogu statistika andmebaasi.
Tõrkeid programmi töös võib esineda ka käivitamisjärgsel nädalal 13.-19. septembril, mistõttu palume vabandust võimalike tekkivate ebamugavuste pärast.