Lasteleht

neljapäev 12. juuli 2018 Suvine otsimismäng kutsub Pärnut avastama

Tule Pärnu mängu mängima! Esmalt tuleb raamatukogu lasteosakonnast üles leida küsimused ja seejärel neile vastused nuputada. Kas küsitu ka tõele vastab, tasub üle kontrollida suvises Pärnus jalutades.


neljapäev 12. juuli 2018 Raamatukogude suvised lahtiolekuajad

1. juunist 31. augustini on Pärnu Keskraamatukogu (Akadeemia 3) avatud E-R 10-18, L 10-15; Ranna raamatukogu (Papiniidu 50) E-R 11-18; Rääma raamatukogu (Kaevu 27) T-R 11-18; L 10-15.


kolmapäev 30. mai 2018 Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi öömälukas

5. juunil toimus Pärnu Keskraamatukogu rippsaalis traditsiooniline Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi öömälukas!


Näitused

INGraafika "Soviet Time. Heavens Underground";

"Korruptsiooni mitu nägu" perioodikagaleriis.

Raamatunäitused Pärnu Keskraamatukogus:

Loe pikemalt

Pärnumaa raamatukogud

Pärnu Keskraamatukogu

Akadeemia 3, 80010 Pärnu

Tel. 445 5707

e-post: pkr@pkr.ee

Direktor: Heinike Sinijärv

 

Audru osavald:

Aruvälja raamatukogu

88304 Ahaste küla, Pärnu linn

Tel. 446 0458

e-post: aruvalja@pkr.ee

Raamatukoguhoidja: Malle Kiis

 

Audru raamatukogu

Pärna allee 14, 88301 Audru alevik, Pärnu linn

Tel. 446 4191

e-post: audru@pkr.ee

Raamatukoguhoidja: Piret Vainult

 

Jõõpre raamatukogu

Aisa tee 2, 88303 Jõõpre küla, Pärnu linn

Tel. 446 5542

e-post: joopre@pkr.ee

Raamatukoguhoidja: Pille Ristimets

 

Lavassaare raamatukogu

Võidu 2, 87001 Lavassaare, Pärnu linn

Tel. 446 3308

e-post: lavassaare@pkr.ee

Raamatukoguhoidja: Liia Gentalen

 

 

Lindi raamatukogu

88302 Lindi, Pärnu linn

Tel. 446 7746

e-post: lindi@pkr.ee

Raamatukoguhoidja: Tiiu Tammer

 

Paikuse osavald:

Paikuse raamatukogu

Paide mnt 19, 86602 Paikuse alevik, Pärnu linn

Tel. 445 5225

e-post: paikuse@pkr.ee

Juhataja: Gerli Lehemets

 

Tõstamaa osavald:

Pootsi raamatukogu

88115 Pootsi küla, Pärnu linn

Tel. 449 6330

e-post: pootsi@pkr.ee

Raamatukoguhoidja: Birgit Pere

 

Tõhela raamatukogu

88113 Männikuste küla, Pärnu linn

Tel. 449 6523

e-post: tohela@pkr.ee

Raamatukoguhoidja: Birgit Pere

 

Tõstamaa raamatukogu

Varbla mnt. 24, 88101 Tõstamaa alevik, Pärnu linn

Tel. 449 6184

e-post: tostamaa@pkr.ee

Raamatukoguhoidja: Marge Päästel

 

 

 

Häädemeeste raamatukogu

Lasteaia tn 4, 86001 Häädemeeste alevik, Häädemeeste vald

Tel. 446 5252

e-post: haademeeste@pkr.ee

Direktor: Mai Sepp

 

Kabli raamatukogu

Kabli, 86002 Häädemeeste v.

Tel. 449 8433

e-post: kabli@pkr.ee

Raamatukoguhoidja: Kai Ein


Massiaru raamatukogu

Massiaru, 86004 Häädemeeste v.

Tel. 445 6441

e-post: massiaru@pkr.ee

Raamatukoguhoidja: Marie Iir


Treimani raamatukogu

Treimani, 86003 Häädemeeste v.

Tel. 449 8633

e-post: treimani@pkr.ee

Raamatukoguhoidja: Evi Laarents

 

Uulu raamatukogu

Pargi tee 1, 86502 Uulu, Häädemeeste vald

Tel. 444 8881

e-post: uulu@pkr.ee

Juhataja: Helje Pulk

 

Võiste raamatukogu

Sadama tn 12, 86501 Võiste alevik, Häädemeeste vald

Tel. 445 6313

e-post: voiste@pkr.ee

Juhataja: Ülle Toomla

 

 

 

Kihnu raamatukogu

Linaküla, 88003 Kihnu v.

Tel. 442 9030

e-post: kihnu@pkr.ee

Juhataja: Maire Havik

 


Kirbla raamatukogu

Luha tee 1-14, 90201 Kirbla küla, Lääneranna vald

Tel. 477 1100

e-post: kirbla.raamatukogu@lihula.ee

Kontakt: Tiiu Aasrand

 

Koonga raamatukogu

Lasteaia maja, 88401 Koonga küla, Lääneranna vald 

Tel. 446 2578

e-post: koonga@pkr.ee

Juhataja: Terje Roseniit

 

Kõmsi raamatukogu

Kõmsi tee 14, 90102 Kõmsi küla, Lääneranna vald

Tel.  477 2746

e-post: helen.voogla@hanila.ee

Juhataja: Helen Voogla

 

Lihula raamatukogu

Tallinna mnt 25, 90303 Lihula linn, Lääneranna vald

Tel. 477 5278

e-post: lihula.raamatukogu@lihula.ee

Kontakt: Ulvi Põhako


Lõpe raamatukogu

Klubi 2, 88402 Lõpe küla, Lääneranna vald

Tel. 446 2233

e-post: lope@pkr.ee

Juhataja: Terje Roseniit

 

Metsküla raamatukogu

Uue-Koidu tn 7, 90232 Metsküla, Lääneranna vald

Tel. 477 9318

e-post: metskyla.raamatukogu@lihula.ee

Kontakt: Tiina Ulm

 

Saulepi raamatukogu

88203 Kulli küla,  Lääneranna vald

e-post: saulepi@pkr.ee

Juhataja: Signe Tetsmann

 

Tuudi raamatukogu

Kooli, 90202 Tuudi küla, Lääneranna vald

Tel. 477 3844

e-post: tuudi.raamatukogu@lihula.ee

Kontakt: Luule Kaunimäe

 

Varbla raamatukogu

88201 Varbla küla, Lääneranna vald

Tel. 449 6684

e-post: varbla@pkr.ee

Juhataja: Silvia Veeäär

 

Vatla raamatukogu

Vatla mõis, 90103 Vatla küla, Lääneranna vald       

Tel. 477 9185

e-post: vatlaraamatukogu@gmail.com

Direktor: Triin Vare

 

Virtsu raamatukogu

Pargi tn 4, 90101 Virtsu alevik, Lääneranna vald

Telefon: 5191 3811

E-post: raamatukogu@virtsu.ee

Juhataja: Tiia Lepik

 

 

 

Kaisma raamatukogu

87402 Kergu küla, Põhja-Pärnumaa vald

Tel. 449 5565

e-post: kaisma@pkr.ee

Direktor: Sirje Sõnajalg

 

Libatse raamatukogu

87202 Libatse küla, Põhja-Pärnumaa vald

Tel. 445 9475

e-post: libatse@pkr.ee

Juhataja: Aili Luik

 

Pärnjõe raamatukogu

Sireli krt.2, 87620 Pärnjõe küla, Vändra side, Põhja-Pärnumaa vald

Tel. 449 3561

e-post: parnjoe@pkr.ee

Raamatukoguhoidja: Epp Kont

 

Pärnu-Jaagupi raamatukogu

Kooli 2, 87201 Pärnu-Jaagupi, Põhja Pärnumaa vald

Tel. 449 4248

e-post: parnu-jaagupi@pkr.ee

Juhataja: Ester Kerge

 

Suurejõe raamatukogu

Mustaru tee 4-10, 87602 Suurejõe küla, Põhja-Pärnumaa vald

Tel. 449 3633

e-post: suurejoe@pkr.ee

Raamatukoguhoidja: Elvira Varrik

 

Tootsi raamatukogu

Kooli 7, 87501, Tootsi alev, Põhja-Pärnumaa vald

Tel. 446 8495

e-post: tootsi@pkr.ee

Juhataja: Olga Käärt

 

Vahenurme raamatukogu

87101 Vahenurme küla, Põhja-Pärnumaa vald

Tel. 449 4710

e-post: vahenurme@pkr.ee

Juhataja: Ludmilla Kodasmaa

 

Vihtra raamatukogu

Vihtra, 87603 Põhja-Pärnumaa vald

Tel. 449 3736

e-post: vihtra@pkr.ee

Raamatukoguhoidja: Katrin Ilbi

 

Võidula raamatukogu

Võidula mõis, 87634 Võidula küla, Põhja-Pärnumaa vald 

Tel. 449 3315

e-post: voidula@pkr.ee

Raamatukoguhoidja: Lea Toom

 

Vändra raamatukogu

Pilve 2, 87701 Vändra alev, Põhja-Pärnumaa vald

Tel. 449 5936

e-post: vandra@pkr.ee

Direktori kt. Laine Adamsoo

 

 

 

 

 

 

 

Kilingi-Nõmme raamatukogu

Sambla 20, 86304 Kilingi-Nõmme, Saarde vald

Tel. 449 2255

e-post: kilingi-nomme@pkr.ee

Juhataja: Ene Heil

 

Surju raamatukogu

86401 Surju,  Saarde vald

Tel. 446 0825

e-post: surju@pkr.ee

Juhataja: Riita Lillemets

 

Tali raamatukogu

Pärna tee 5, 86101 Tali küla, Saarde vald

Tel. 449 1624

e-post: tali@pkr.ee

Raamatukoguhoidja: Anne Parts

 

Tihemetsa raamatukogu

Valga mnt.21, 86201 Tihemetsa alevik, Saarde vald

Tel. 449 1991

e-post: allikukivi@pkr.ee

 

 

 

Are raamatukogu

Pärivere tee 17, 87301 Are alevik, Tori vald

Tel. 445 1865

e-post: are@pkr.ee

Juhataja: Malle Pajo

 

Jõesuu raamatukogu

Keskuse tee 4, 86802 Jõesuu, Tori vald

Tel. 446 6494

e-post: joesuu@pkr.ee

Juhataja: Riina Goode

 

Sauga raamatukogu

Põõsalinnu 2, 85008 Sauga alevik, Tori vald

Tel. 443 1409

e-post: sauga@pkr.ee

Juhataja: Piia Salundi

 

Sindi Linnaraamatukogu

Pärnu mnt. 44, 86703 Sindi, Tori vald

Tel. 445 1448

e-post: raamat@sindi.ee

Juhataja: Ene Michelis

 

Suigu raamatukogu

Tootsi tee 6, 87302 Suigu küla, Tori vald 

Tel. 446 3494

e-post: suigu@pkr.ee

Juhataja: Viiu Tamla


Tori raamatukogu

Tori, 86801 Tori v.

Tel. 442 5320

e-post: tori@pkr.ee

Juhataja: Aita Puust

 

Urge raamatukogu

Urge tee 12, 85010 Urge küla, Tori vald

Tel. +37258666294

e-post: urge@pkr.ee

Juhataja: Liivia Koolme