Põhja-Pärnumaa vald

Põhja Pärnumaa Raamatukogu

Pilve 2, 87701 Vändra alev, Põhja-Pärnumaa vald
Tel. 449 5936; 5884 4686
e-post: raamatukogu@pparnumaa.ee
Direktor: Monika Jõemaa

Kaisma haruraamatukogu

87402 Kergu küla, Põhja-Pärnumaa vald
Tel. 449 5565
e-post: kaisma@pkr.ee
Raamatukoguhoidja: Sirje Sõnajalg

Libatse haruraamatukogu

87202 Libatse küla, Põhja-Pärnumaa vald
Tel. 445 9475
e-post: libatse@pkr.ee
Raamatukoguhoidja: Aili Luik

Pärnjõe haruraamatukogu

Sireli krt.2, 87620 Pärnjõe küla, Vändra side, Põhja-Pärnumaa vald
Tel. 449 3561
e-post: parnjoe@pkr.ee
Raamatukoguhoidja: Epp Kont

Pärnu-Jaagupi haruraamatukogu

Kooli 2, 87201 Pärnu-Jaagupi, Põhja Pärnumaa vald
Tel. 449 4248
e-post: parnu-jaagupi@pkr.ee
Raamatukoguhoidja: Urve Salumaa

Suurejõe haruraamatukogu

Mustaru tee 4-10, 87602 Suurejõe küla, Põhja-Pärnumaa vald
Tel. 449 3633
e-post: suurejoe@pkr.ee
Raamatukoguhoidja: Elvira Varrik

Tootsi haruraamatukogu

Kooli 7, 87501, Tootsi alev, Põhja-Pärnumaa vald
Tel. 446 8495
e-post:tootsi@pkr.ee
Raamatukoguhoidja: Olga Käärt 

Vahenurme haruraamatukogu

87101 Vahenurme küla, Põhja-Pärnumaa vald
Tel. 449 4710
e-post: vahenurme@pkr.ee
Raamatukoguhoidja: Ludmilla Kodasmaa

Vihtra haruraamatukogu

Vihtra, 87603 Põhja-Pärnumaa vald
Tel. 449 3736
e-post: vihtra@pkr.ee
Raamatukoguhoidja: Katrin Ilbi

Võidula haruraamatukogu

Võidula mõis, 87634 Võidula küla, Põhja-Pärnumaa vald
Tel. 449 3315
e-post: voidula@pkr.ee
Raamatukoguhoidja: Lea Toom