Pärnu Keskraamatukogu

Akadeemia 3
80010 Pärnu
infotelefon 445 5707
e-post: pkr@pkr.ee

Direktor: Krista Visas
telefon: 445 5708
e-post : krista@pkr.ee

Turundusjuht: Heda Piiriste
telefon: 445 5712
e-post: heda@pkr.ee

Koolituse peaspetsialist: Regina Ester
telefon: 445 5709
e-post :regina@pkr.ee

Teeninduse peaspetsialist: Marina Jantson
telefon: 445 5709
e-post: marina@pkr.ee

Lasteteeninduse peaspetsialist: Signe Peeker
telefon: 445 5702
e-post: signe@pkr.ee

Infospetsialist: Kai Juhanson
telefon: 445 5712
e-post: kai.juhanson@pkr.ee

Kogude arenduse osakond

telefon: 445 5710
e-post : komplekt@pkr.ee

Marju Rosenberg osakonnajuhataja
Ene Kaldoja
Nelli Metsnik
Inga Tohv

Ilukirjanduse osakond

telefon: 445 5700
e-post : kojulaenutus@pkr.ee

Kadi Taremaa juhtiv spetsialist
Ludmilla Durmanenko
Külli Lorents
Ave Talts
Karin Tedre

Lasteosakond

telefon: 445 5702
e-post : laste@pkr.ee

Irina Golenkova
Triinu Klaus
Hannely Raestu
Tiiu Vodja

Teabekirjanduse osakond

telefon: 445 5705
e-post: lugemissaal@pkr.ee

Marju Kurvits juhtiv spetsialist
Krista Auksmann
Jana Gabor
Monika Stimmer
Maie Sutt

Perioodikasaal

telefon: 445 5706
e-post: lugemissaal@pkr.ee

Marika Palu
Urve Saard

Saksa lugemissaal

telefon: 445 5704
e-post : saksa@pkr.ee

Ilme Miilimaa juhataja

Muusikaosakond

telefon: 445 5703
e-post : muusika@pkr.ee

Ene Roost osakonnajuhataja
Reet Roosi

Haldustöötajad

Haldusspetsialist: Tõnu Valdson
telefon: 445 5712
e-post: haldus@pkr.ee

Mihhail Durmanenko
Ingrit-Karin Liivik-Kaljula
Külli Lätt
Olga Geraštšenko
Raissa Poznjak
Igor Suhhostavets
Anatoli Tatter
Lia Timaškova